آنچه در یخچال من است

مادلین شاو یک وبلاگ نویس ساکن لندن است که با لوازم خانگی بوش شریک است. او که به غذا خوردن به روش مدیترانه ای اعتقاد زیادی دارد،

به ما نشان می دهد که داخل بوش ویتافرش پلاس چه چیزی وجود دارد.یخچال. رژیم غذایی مدیترانه ای را کاوش کنید و دستور العمل ها و نکات سالم مادلین را کشف کنید.

سلام به همه،

 

خوشحالم که امروز چیزهایی را که در یخچال من است با شما به اشتراک می گذارم، بنابراین فکر می کنم یخچال شما مانند پنجره ای به روح شما است – باز کردن آن به طور غیرمنتظره ای شخصی به نظر می رسد! بنابراین می‌خواهم آنچه را که داخل یخچالم است با شما به اشتراک بگذارم، زیرا این غذاها راز درخشش من هستند، به من انرژی می‌دهند و بدنم را از درون و بیرون تغذیه می‌کنند.

 

من به خوردن به روش مدیترانه ای اعتقاد زیادی دارم – رنگین کمانی کامل از محصولات تازه و چربی های سالم که می توانم هزاران راه را برای کنار هم گذاشتن وعده های غذایی تازه و فوق العاده در کمترین زمان دوباره کار کنم.

هر جا که بتوانم دوست دارم از ابتدا آشپزی کنم تا دقیقاً بدانم چه می‌خورم، اما ویدیوی من را تماشا کنید تا چند خوراکی شیرین بی‌پروا کشف کنید – من همیشه ۱۰۰٪ سالم نیستم!

Woman holding large jar of drink next to open fridge

در داخل یخچال من خواهید دید که چگونه میوه و سبزی خود را به بخش های جداگانه تقسیم می کنم – من بوش دارم یخچال ویتافرش پلاسکه رطوبت را برای محفظه های مختلف کنترل می کند

و به میوه و سبزیجات شما کمک می کند تا دو برابر بیشتر دوام بیاورند! این بدان معناست که غذای من هم از نظر طعم و هم از نظر تغذیه در اوج مطلق خود است و تمام خوبی های خوشمزه ای را که برای درخشش نیاز دارم به من می دهد.

 

من همیشه سعی می کنم مواد مغذی غذای خود را حفظ کنم و بخارپز کردن بهترین راه برای انجام این کار است.

دستور پخت مورد علاقه من برای بخارپز کردن ماهی کاد با مارچوبه در سینی من است که در ۱۰ دقیقه در فر بوش من بخارپز می شود. برای اینکه سطح انرژی خود را حفظ کنم، دوست دارم چند توپ پروتئین انرژی درست کنم که می توان آنها را به راحتی در مخلوط کن بوش من مخلوط کرد. من آنها را در یخچال دارم تا در ساعت ۴ بعد از ظهر میل کنم.