لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

انواع بخار پز

بخارپز ها انواع مختلفی دارند و شما می توانید به توجه به نوع مصرف و همچنین ظرفیت مورد نیاز خود آن را تهیه و استفاده کنید. بخارپز ها بیشتر بر اساس تعداد و ظرفیت آن ها تقسیم می شوند و به صورت یک طبقه، دو طبقه و یا بیشتر تولید و به بازار عرضه می شوند.

برای غذاهای را که علاوه بر غذاهای اصلی دارای سبزیجات نیز می باشند شما می توانید بخارپزی را انتخاب کنید که علاوه بر ظرفیت بیشتر بتواند این نوع غذاها را با هم مخلوط نکند و دارای طبقات مختلف نیز باشد. اگر بخارپز دارای راه ورودی جدا برای اضافه کردن آب بیشتر در هر زمان دلخواه باشد، کارآیی این دستگاه بیشتر می شود.

کلید خاموش و روشن کردن اتوماتیک هم مورد دیگری است که برای راحتی هرچه بیشتر شما بهتر است بخارپز به آن تجهیز باشد.

یکی دیگر از انواع طبقه بندی بخارپزها برنامه های پخت بخار پز است که شامل پخت انواع سبزیجات، گوشت، مرغ، ماهی و غذا های دریایی، برنج، تخم مرغ و گرم نگه داشتن غذا می باشد.

بخار پز های دارای ظرف نیم لیتری برای پخت برنج و سوپ جهت یک خانواده کوچک مناسب می باشد. انواع بخارپزها مجهز به بخار دهی سریع و قدرتمند و سیستم خوشبو و معطر با خاصیت لذیذ کردن غذا ها و همچنین سیستم قطع کن به صورت اتوماتیک می باشد که از اتفاقات احتمالی پیشگیری می کند.

برخی از سبدهای بخارپز ها دارای جا تخم مرغی برای بخار پز کردن تخم مرغ نیز می باشند. در هنگام تهیه سوپ ها، سینی جمع شدن شیرابه، مواد غذایی سرریز شده را در خود جمع می کند.

قطعات یدکی بخارپز

0