بازسازی ظروف تفلون زرگنده

بازسازی ظروف تفلون

به دنبال مرکز بازسازی ظروف تفلون در زرگنده می گردید ؟

پیشنهاد ما هوم اپلیانس است

بازسازی ظروف تفلون از دسته خدمات مورد استقبال مشتریان هوم اپلیانس در تمامی مناطق تهران است.این سرویس از جمله سرویس های مرتبط با لوازم خانگی در تهران محسوب می شود.

بازسازی تفلون، بازسازی دیگ و قابلمه و بازسازی ماهیتابه تفلون

هوم اپلیانس در جهت آسایش و راحتی کاربران و با همکاری متخصصین خدمات بازسازی ظروف تفلون در محله زرگنده تلاش کرده است خدماتی نظیر بازسازی ظروف تفلون زرگنده , تعمیر ماهیتابه تلفون زرگنده , تعمیر و بازسازی قابلمه چدن در زرگنده , گرانیت کردن قابلمه و تعمیر و گرانیتی کردن دیگ و قابلمه پلوپز در زرگنده ارائه داده و تجریه خوبی را برای کلیه مشتریان خود از جمله مشتریان عزیز خود ارائه نماید.

 

چگونه  از هوم اپلیانس برای بازسازی ظروف تفلون و چدن و گرانیت استفاده کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت : هوم اپلیانس و مشاهده آدرس و ساعت کاری به این مرکز مراجعه فرمایید همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس مرکز سنتر سرویس تماس بگیرید.

 

 

معرفی محله زرگنده

رگنده دو نما دارد یک نما با قدم زدن در قسمت شمالی نمایان می‌شود که دسترسی‌های نزدیکی به خیابان‌های الهیه و جردن دارد و از شلوغی دور است، کسبه و مغازه کم دیده می‌شود و تنها صدای ماشین‌هایی که در تنگی کوچه و خیابان می‌لولند جلب نظر می‌کند. اما نمای دیگر وقتی رو می‌شود که شیب محله به سمت سرازیری می‌رود و شلوغی و رفت و آمد بیشتر می‌شود.[۳]زندگی کارگری و دانشجویی با شلوغی که ناشی از رفت و آمد مداوم اهالی در کوچه پس کوچه‌هایی که قسمت جنوبی زرگنده با وجه شمالی خیلی فرق دارد. در شمال خانه باغ‌هایی ۵۰۰ و هزار متری با سکنه دو یا سه نفره اینجا اما خانواده‌هایی ۵ یا ۶ نفره زیر سقف‌های ۴۰ و ۵۰ متری روزگار می‌گذرانند.[۳]

محله زرگنده در استان تهران و در محدوده‌ی شمال شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۳ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه صدر، تونل نیایش و طبقه‌ی دوم بزرگراه صدر، از شرق با خیابان دکتر شریعتی، از جنوب با خیابان دستگردی و از غرب با بزرگراه مدرس و خیابان صبا غربی محدود شده است و با محله‌های ‌داوودیه، الهیه، ظفر، امانیه، تجریش، قیطریه، قلهک، قبا، درب دوم مجاورت دارد. این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به سینما فرهنگ، کافه رستوران عربی مدائن، رستوران پلاک، رستوران شبهای شیراز، رستوران ستاره قلهک، بوستان زرگنده، بوستان نونهالان محله زرگنده، بوستان رودکی، کافه رستوران شب‌های قلهک و بوستان نونهالان محله زرگنده اشاره کرد. شما می‌توانید نقشه کامل محله زرگنده به همراه تمام جزئیات از جمله اطلاعات کامل ساختمان‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی این محله و لیست تمام رستوران‌ها، بیمارستان‌‌ها، داروخانه‌ها، پاساژها و مراکز خرید و پمپ بنزین‌ها را مشاهده و از طریق بلد با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها مسیریابی کنید.