بازسازی ظروف تفلون نظام آباد

بازسازی ظروف تفلون

به دنبال مرکز بازسازی ظروف تفلون در نظام آباد می گردید ؟

پیشنهاد ما هوم اپلیانس است

بازسازی ظروف تفلون از دسته خدمات مورد استقبال مشتریان هوم اپلیانس در تمامی مناطق تهران است.این سرویس از جمله سرویس های مرتبط با لوازم خانگی در تهران محسوب می شود.

بازسازی تفلون، بازسازی دیگ و قابلمه و بازسازی ماهیتابه تفلون

هوم اپلیانس در جهت آسایش و راحتی کاربران و با همکاری متخصصین خدمات بازسازی ظروف تفلون در محله نظام آباد تلاش کرده است خدماتی نظیر بازسازی ظروف تفلون نظام آباد , تعمیر ماهیتابه تلفون نظام آباد , تعمیر و بازسازی قابلمه چدن در نظام آباد , گرانیت کردن قابلمه و تعمیر و گرانیتی کردن دیگ و قابلمه پلوپز در نظام آباد را  ارائه داده و تجریه خوبی را برای کلیه مشتریان خود از جمله مشتریان عزیز خود در جنوب ارائه نماید.

 

چگونه  از هوم اپلیانس برای بازسازی ظروف تفلون و چدن و گرانیت استفاده کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت : هوم اپلیانس و مشاهده آدرس و ساعت کاری به این مرکز مراجعه فرمایید همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس مرکز هوم اپلیانس تماس بگیرید.

 

 

معرفی محله نظام آباد

نظام‌آباد، یکی از محله‌های اصیل تهران است که در شرق آن واقع شده و در محدودهٔ منطقه ۷ و ۸ شهرداری تهران می‌باشد.


  • جایگاه جغرافیایی در شهر: شرق


  • پایان جنوبی: محله ا‌مام حسین

  • پایان غربی: خواجه‌نظام و پلیس


  • منطقه شهرداری: ۷ و ۸

  • منطقه پستی: ۱۷

  • پیش‌شماره: ۷۷

ساکنان این منطقه عمدتا افرادی‌اند که از سالیان قدیم در تهران زندگی می‌کرده‌اند.[۱]

وجه تسمیه

علت نام نهادن نظام آباد بروی این محله به علت مستقر شدن نظامیان ارتش شاهنشاهی در این محدوده در زمان‌های پیشین بوده‌ است. زمین‌های نظام اباد پیش از سال ۱۳۲۰ به شکل تپه ماهور و زمین‌های بایر بودند و یک روستای کوچک به نام حسین آباد در آن وجود داشت. نظام آباد در ماه محرم و ماه رمضان به اوج شلوغی اش می‌رسد، دسته‌های نظام آباد در تهران زبان زد خاص و عام هستند.[۲]

محدوده

این محله از شمال به مجیدیه و رسالت، از شرق به نارمک و وحیدیه، از جنوب به محله امام حسین و از غرب به محله خواجه نظام و پلیس محدود است.

خیابان مدنی ( نظام آباد ) از تقاطع میدان امام حسین آغاز شده و به میدان رسالت ختم می‌شود و خیابان سبلان نیز از شمال از میدان سبلان (تقاطع خیابان قصر با بزرگراه صیاد) شروع و از سمت جنوب به خیابان دماوند متصل می‌شود.

خیابان‌ها

خیابان شهید مدنی (تهران) (خیابان نظام آباد قدیم ) از حد فاصل میدان امام حسین آغاز شده و به میدان رسالت می‌رسد و سبلان شمالی، جنوبی، خیابان مطلب نژاد(سیاوش),۱۰ متری ارامنه، ۱۰ متری بانک(دهقان) گرگان، طاووسی(فتاحی)، علیپور، شیخ صفی، پازوکی، قجاوند، وحیدیه، ارباب مهدی، کهن(فتحنایی) از معروف‌ترین خیابان‌های این محل است.[۳]

مراکز تجاری و ورزشی

سینما شاهد، و باشگاه رسالت (دیهیم) و مراکز تجاری امیر و تیراژه شماره ۲ و مرکز تجاری پالمیرا از مراکز فرهنگی تجاری و ورزشی این منطقه است.