با جنرال الکتریک پانچ موز را درست کنید

Slush_46

با جنرال الکتریک پانچ موز را درست کنید

تابستان نزدیک است، و چه راه بهتری برای ملاقات با آن وجود دارد از اینکه خانواده خود را دور هم جمع کنید و پانچ موز درست کنید.

با این دستور العمل سرگرم کننده، استراحت کنید و از آفتاب گرم کالیفرنیا لذت ببرید!

تمام چیزی که شما نیاز دارید چهار موز رسیده، دو فنجان شکر، یک قوطی آب آناناس، دو قوطی کنسانتره آب پرتقال، یک قوطی کنسانتره لیموناد منجمد،

سه لیتر زنجبیل و سه فنجان آب است. در اینجا نحوه مخلوط کردن همه اینها برای پانچ عالی است.

  • در مخلوط کن، موز، شکر و سه فنجان آب را با هم مخلوط کنید. آن را هم بزنید تا یکدست شود و در یک کاسه بزرگ بریزید. آب پرتقال، لیموناد و سه فنجان آب را با هم مخلوط کنید.
  • معجون خود را به مدت سه تا چهار ساعت در فریزر زیر درب فرانسوی جنرال الکتریک خود بریزید و از آفتاب خوب لذت ببرید.

جنرال الکتریک همچنین به شما کمک می کند تا برای گرمای آتی با آزاد کردن لوازم خانگی و آشپزخانه برتر آماده شوید.

 

لوازم خانگی جنرال الکتریک

به تازگی یخچال های درب فرانسوی جدید خود را عرضه کرده اند که به صورت استاندارد با پیشرفته ترین فناوری یخ و آب موجود در بازار عرضه می شوند.

این سیستم دارای فناوری امواج صوتی مجهز به حسگرهای اولتراسونیک است که به شما امکان می دهد ظرف هر اندازه ای را با مقدار مورد نظر خود پر کنید.

لوازم خانگی باید زندگی شما را آسان تر و کارآمدتر کند. با یخچال جدید جنرال الکتریک، اندازه گیری پخت و پز تبدیل به یک نسیم خواهد شد. آن لواشک های موزی را که قبلا درست کرده بودید به خاطر دارید؟

خوب تصور کنید که یخچال شما بتواند بدون اتلاف وقت، مقدار مناسب آب را برای شما اندازه گیری کند. این یخچال انقلابی همچنین اولین یخچال موجود در بازار است که تا به حال دارای دستگاه پخش کننده آب گرم است.

اگر می‌خواهید زندگی را آسان‌تر کنید، از نمایشگاه یونیورسال لوازم خانگی و مرکز آشپزخانه در استودیو سیتی، کالیفرنیا دیدن کنید. یخچال درب فرانسوی جدید جنرال الکتریک را برای خودتان بررسی کنید

و از سخت کوشی و تلاشی که آنها برای ساخت روزهای تابستانی شما به خرج می دهند شگفت زده شوید.

قطعات هیوندای