لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

بلک اند دکر

بلک اند دکر

 

بلک اند دکر یکی از بزرگترین تولید کنندگان ابزار برقی در ایالات متحده است که توانست بازاری برای مصرف کنندگان ابزار برقی، پس از جنگ جهانی ایجاد کند. برندهای اصلی این شرکت دیوالت است. به غیر از ابزار برقی همچنین تولید کننده ابزار باغبانی و ابزار امنیتی نیز است.(برندهایی چون بالدوین، کویکستو ویسر) محصولات سخت افزاری تازئینی و عمومی (بالدوین)، محصولات لوله کشی (پرایس فیستر)، سیستم های مخصوص اتصال (امحارت). محصولات در بیش از ۱۰۰ کشور جهان فروخته میشودَ که این محصولات در ۳۶ کارخانه (۱۸ در ایالات متحده و ۱۸ کارخانه در کشورهایی چون برزیل، چین، جمهوری چک، آلمان، ایتالیا، ژاپن، مکزیک و بریتانیا)

تاریخچه تاسیس

آلونزو دکر و دانکن بلک، دو طراح و مهندس صنعتی بودند که در سپتامبر ۱۹۱۰ شرکت  را تاسیس کردند. با ۶۰۰ دلار که از فروش اتوموبیل دست دو بلک و ۱۲۰۰ دلار وام، یک کارگاه در بالتیمور، ماریلند اجاره کردند. بلک به عنوان مدیر شرکت انتخاب شد. در ابتدا کار این دو نفر تنها محصولات اختراع شده توسط دیگران را تولید میکردند همچون بطری شیر، دستگاه درپوش، پنبه جمع کن، ملاقه آب نبات و ماشین آلات برای مینت آمریکا.

در سال ۱۹۱۶  شروع به طراحی دستگاه های برقی خود کرد. ابزارهای برقی آلمانی موجود در بازار آن زمان سنگین بودند و کار کردن با آنها مشکل بود بنابراین خیلی موفق نبودند. یک موتور عمومی طراحی کرد -اولین موتور عمومی- که با استفاده از جریان متناوب و موازی کار میکرد و یک کلید را همانند طرح هفت تیر کلت برروی ابزار خود پیاده کردند. اولین ابزاری که از این نوآوری استفاده کرد یک دریل ۱۰ میلیمتر بود که از طرح پیستولی و ماشه ای استفاده کرد که همچنان هم استفاده از این طرح ادامه دارد. این دریل در مقایسه با رقیبان خود با وزن ۹۰۰ گرم و قیمت ۲۳۰ دلار دستگاهی مناسبتر به شمار میرفت.

 
 

لوازم خانگی

0