تاریخچه feller و لیست نمایندگی های فلر

لوازم یدکی فلر

لوازم یدکی فلر

Feller Technologie GmbH در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد. هدف آن موفقیت در تجارت با لوازم خانگی برقی با کیفیت بالا بود. زمینه های فعالیت در ابتدا شامل انتقال و مدیریت فناوری، توسعه ثبت اختراعات کالاهای مصرفی برای خانوار در داخل و خارج از کشور بود.

فلر یک برند مختصر، پویا، انعطاف پذیر، نوآور و پیشرو است. در طول زمان نه تنها شرکت دچار تغییرات و تحولات شد، بلکه لوگو را نیز تجربه کرد.

فکر کردن، احساس کردن و عمل کردن بر مبنای بین المللی برای آنها بسیار مهم است. محصولات نوآورانه ای که منجر به کیفیت زندگی پایدار می شوند، اشتیاق و چشم انداز همیشگی ما هستند. این شرکت اکنون می تواند به ۱۹ سال موفقیت آمیز نگاه کند – اما اول از همه ما آینده نگر هستند.

فلسفه شرکت فلر

“دنیا را با چشمان باز ببین”
این اصل راهنمای Feller Technologie GmbH است. مشاهده دقیق، کنجکاو بودن، درک با علاقه و پیشروی فکر کردن: این ویژگی ها کلیدواژه های شرکت هستند.  توجه زیادی به پیشرفت هر یک از اعضای کارکنان خود دارند. شکوفایی استعدادهای ارزشمند آنها و افزایش انگیزه آنها که مستقیماً به کیفیت محصولات سرازیر می شود برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. این نگرش باز به توسعه و پیشرفت مداوم همکاری  کمک می کند، که مشتریان مستقیماً از آن سود می برند.

 

برای بیش از ۱۹ سال، فلسفه ما با مسئولیت و اعتماد به مشتریان، شرکای تجاری و کارکنان مشخص می شود. این شامل انعطاف پذیری، نوآوری و توسعه در تمام زمینه های تجاری و زندگی است. انگیزه، پیشرفت، شایستگی و همبستگی ویژگی هایی هستند که در خط مشی شرکت دیده می شود. ایده های جدید و تفکر متفاوت همیشه مورد استقبال قرار می گیرند.

کیفیت
محصولات فلر به شما کمک می کنند تا کیفیت زندگی خود را با اثری ماندگار بهبود بخشید. فن آوری نوآورانه پیچیده ما از شما پشتیبانی می کند تا زندگی روزمره خود را آسان تر کنید. تاج هر فرهنگی سادگی آن است.

 

لوازم خانگی برنامه‌ریزی‌شده با صرفه‌جویی در مصرف انرژی به شما امکان می‌دهد در زمان آماده‌سازی وعده‌های غذایی صرفه‌جویی کنید. یک عارضه جانبی این است که شما به راحتی می توانید سطح هنر آشپزی خود را ارتقا دهید.

از زندگی در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرید. فلر در انجام این کار به شما کمک می کند.

اطلاعات اصلی شرکت فلر آلمان

Feller Technologie GmbH
Rheinllee 166
۴۰۵۴۵ دوسلدورف، آلمان

تلفن: (+۴۹) ۲۱۱ ۲۲۰۵۹۹ – ۰
www.fellergermany.de

 

Feller Technologie GmbH
Merkezi آلمان Türkiye İstanbul
AHL Serbest Bölge Şubesi
پلازا اوفیس شماره: ۷۴۳-۷۴۶
فلوریا-باکرکوی/استانبول

تلفن: (+۹۰) ۲۱۲ ۴۶۵۸ ۸۴۸
فکس: (+۹۰) ۲۱۲ ۴۶۵۸ ۸۴۳
info@feller-germany.com
www.feller.com.tr

 

Feller Technologie GmbH
سطح ۱۹، مرکز مالی بین المللی دو،
۸ خیابان مالی، مرکزی،
هنگ کنگ

تلفن: (+۸۵۲) ۲۲۵۱ ۱۶۲۷
فکس: (+۸۵۲) ۲۲۵۱ ۱۶۱۸
info@feller-germany.com
www.fellergermany.com

 

نمایندگی های فلر

فلر در کشورهایی همچون آلمان ، ترکیه ،  ایتالیا ، فرانسه دارای نمایندگی رسمی می باشد

 

قطعات فلر

شما همواره میتوانید قطعات و لوازم یدکی فلر را از قطعه بانک تهیه نمایید. این لوازم شامل قطعات چای ساز کتری برقی سماور برقی پلوپز و … می باشد