لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

تست عملکرد ماکروفر

تست عملکرد ماکروفر

تست عملکرد ماکروفر برای اطمینان یافتن از درست کار کردن دستگاه می باشد. شما می توانید یک سری تست های موثر را تنها در چند دقیقه انجام دهید. این کار به شما اجازه می دهد که اگر تایمر و قابلیت پخت دستگاه طوری که انتظار می رود، کار نکند، بتوانید مشکل را بیابید.

اگر تست های انجام شده ی بر روی ماکروفر رد شد، شما می توانید برای تعمیر ماکروفر خود با سنتر سرویس تماس بگیرید

سه روش برای تست عملکرد ماکروفر

مرحله ۱ : تست عملکرد ماکروفر با یه فنجان آب

در روش اول از تست عملکرد ماکروفر یک فنجان مناسب برای قرار دادن در ماکروفر را پر از آب کنید. آن را درون ماکروفر خود قرار دهید. ماکروفر خود را بر روی حالت پخت “نرمال” ( نه کم و نه زیاد، اگر این کار انجام شدنی است) و تایمر را روی ۶۰ ثانیه تنظیم کنید. دکمه استارت ماکروفر خود را برای شروع به کار  دستگاه فشار دهید.

اگر ماکروفر شما به درستی عمل کرده باشد، آب درون فنجان همانطور که تایمر به پایان ۶۰ ثانیه نزدیکتر می شود باید شروع به جوشیدن کند.

مرحله ۲: تست عملکرد ماکروفر با توجه به زمان پخت

دستورالعمل های روی مواد غذایی ای که قابل قرار دادن در ماکروفر هستند را بخوانید. هر چیزی را که می توان درون ماکروفر قرار داد، مثل خمیر پیتزای منجمد، یا یک ظرف سوپ، را انتخاب کنید. غذا را درون ماکروفر قرار دهید، تایمر را در حالت مناسب تنظیم کنید و پخت غذای خود را شروع کنید.

اگر غذای شما شروع به سوختن کرد، این بدین معناست که ماکروفر شما خوب کار نمی کند. برعکس این موضوع اگر تایم پخت توصیه شده تمام شد و غذای شما به طور کامل نپخته است، باز هم ماکروفر شما به درستی کار نمی کند.

مرحله ۳ : تست حالت های پخت

حالت پخت ماکروفر خود را فعال کنید و مراحل را یکی یکی از طریق دکمه های ال سی دی کنترل پنل اجرا کنید. برای مثال، وقتی دکمه ی پاپ کورن را فشار می دهید، ماکروفر شما باید تحت برنامه ی قبلی ای که برای پخت پاپ کورن به آن داده اید، شروع به پخت کند. ماکروفر را متوقف کنید و تنظیمات بعدی را ادامه دهید.

این کار برای اطمینان یافتن از اینکه سیگنال های ورودی بر روی ال سی دی یا با فشار دادن دکمه ها، راه خود را به سمت تراشه ی کنترل داخلی ماکروفر طی می کنند، می باشد. اگر دکمه ی خاصی درست جوابگو نیست، ماکروفر شما به درستی کار نمی کند.

ماکروفر و توستر

microwave مایکروویو یا واژهٔ رایج آن مایکروفر و ماکروفر ، یا واژه مصوب فرهنگستان زبان و ادب رسمی ایران تندپز ، گونه‌ای اجاق است که از طریق تابش الکترومغناطیسی ریزموج، با به جنبش درآوردن آب و دیگر مولکول‌های قطبیده در غذا گرما ایجاد می‌کند و سبب می‌شود که غذا در مدت زمان کوتاهی بپزد.

اجاق مایکروویویکی از مهم‌ترین اختراع‌های بزرگ قرن بیستم است. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این وسیله را دارند و هر روز از آن استفاده می‌کنند. در این به‌طور مختصر دربارهٔ اجاق مایکروویو و چگونگی عملکرد آن در پخت غذا توضیح میدهیم .
در سال‌های اخیر با توجه به آلودگی محیط زیست ناشی از فرایندهای آلاینده صنعتی، استفاده از منابع جدید انرژی که حداقل آلودگی را به همراه داشته باشند، مورد توجه قرار گرفته‌است. در این راستا طی دو دهه اخیر استفاده از انرژی اجاق مایکروویو به عنوان منبع گر مایش به‌طور وسیعی گسترش یافته‌است. تحقیقات انجام شده در این زمینه نشانگر آنست که استفاده از این نوع انرژی، ضمن اینکه آلودگی محیط زیست را به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهد، فرایندها را تسریع نموده و در کاهش هزینه‌های انرژی نیز مؤثر است

قطعه بانکبورس لوازم یدکی ماکروفر می باشد
آون توستریکی ازپرکاربردترین وسایل آشپزخانه است، که شما می توانید به وسیله آن نان برشته وتست کنید و در عین حال یک نسخه مینیاتوری از اجاق گاز نیز در اختیاردارید که کارهای کوتاه مدت وساده فر را انجام می دهد و انرژی کمتری مصرف می کند
لوازم یدکی آون توستررا از قطعه بانک بخواهید

0