تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس

تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس

آب پرتفال گیری مولینکس؛ وسیله‌ای پرکاربرد در منزل

دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری این امکان را ایجاد کرده‌اند که هرکس بتواند به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان، انواع آب پرتقال همچون پرتقال، نارنج، لیمو و گریپ‌فروت را تهیه کند. نوشیدن این آب‌میوه‌های ‌‌طبیعی به حفظ سلامتی شما کمک می‌‌‌‌کنند. دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس دارای دو نوع مدل دستی و مکانیکی هستند و هر روز مدل‌های ‌‌جدیدتری از این دستگاه‌ها ‌روانه بازار لوازم خانگی می‌‌‌‌شود.

ایرادات متداول در تعمیرات آب مرکبات گیری مولینکس توسط نمایندگی

ایرادات متداول در تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس و دلایل بروز آن‌ها

گاهی ممکن است دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس شما به‌درستی کار نکند. این مشکل می‌‌‌‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که البته ممکن است به دلیل استفاده نادرست از دستگاه رخ داده باشد. با ایرادات متداول دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس آشنا می‌‌‌‌شویم.

گیر کردن تفاله؛ یکی از دلایل عدم عملکرد درست دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس

برخی مواقع ممکن است در بین تفاله‌ها، تکه‌هایی بزرگ از پرتقال نیز وجود داشته باشد. وقتی که در مخزن آب پرتقال گیری مولینکس بیش از اندازه تفاله جمع شود، فشار واردشده به موتور دستگاه نیز افزایش می‌‌‌‌یابد و در نتیجه عملیات آب‌گیری به‌درستی انجام نخواهد شد. در واقع مخزن مورد استفاده در این دستگاه‌ها ‌ظرفیت محدودی دارد و در صورت پر شدن این ظرفیت، دستگاه دچار مشکل می‌‌‌‌شود.

خرابی تیغه دستگاه

چنانچه تیغه دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس دچار خرابی یا کندی شود، عملیات آب‌گیری نیز به‌درستی انجام نخواهد شد. در مواقعی نیز ممکن است بین تیغه دستگاه و صفحه زیر آن فاصله زیادی وجود داشته باشد که این موضوع نیز می‌‌‌‌تواند یکی از دلایل بروز مشکل در دستگاه باشد. چنانچه با این مشکل مواجه شدید، بهترین راه استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس هوم اپلیانس  است.

مسدود شدن فیلتر دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس

فیلتر دستگاه نیز یکی از اجزای مهم دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس هستند که کارکرد اصلی آن‌ها ‌جلوگیری از ورود تفاله‌ها ‌به مخزن است. بنابراین، به هنگام استفاده از دستگاه باید این قطعه را به‌طور دائم تمیز کنید و اجازه ندهید که دچار انسداد شود. همچنین، قطعات مختلف آب پرتقال گیری از جمله فیلتر و تیغه آن را باید در جای صحیحی خود قرار دهید تا هنگام کار کردن دستگاه جابجا نشوند.

معرفی قطعات مهم آب پرتقال گیری مولینکس

دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس از اجزای فراوانی تشکیل نشده‌اند. البته عیب‌یابی دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس کار ساده‌ای نیست و صرفا افراد متخصص می‌‌‌‌توانند قطعات معیوب دستگاه را تعمیر کنند یا در صورت لزوم آن‌ها ‌را تعویض نمایند. یکی از قطعات مهم دستگاه آب پرتقال گیری فیلتر آن است. فیلترهای این دستگاه‌ها ‌در دو جنس پلاستیکی و فلزی در بازار موجود هستند و خروجی آب پرتقال از این فیلترها کاملا صاف و یکنواخت است. سایر قطعات به‌کاررفته در این مدل از دستگاه‌ها ‌عبارت‌اند از:

 • درپوش دستگاه
 • سر مخروطی در ابعاد مختلف
 • ریمر
 • ظرف جمع‌آوری آب‌میوه
 • دهانه ضد چکه خروج آب‌میوه
 • بدنه اصلی دستگاه

ریمر یکی از اجزای اصلی دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس به شمار می‌‌‌‌آید. این قطعه با سرعت بالا می‌‌‌‌چرخد و با تراشیدن جداره‌های ‌‌پرتقال ، آب آن‌ها ‌را از مرکبات و تفاله‌ها ‌جدا می‌‌‌‌کند. افرادی که می‌‌‌‌خواهند در هر بار استفاده از دستگاه آب پرتقال گیری حجم بالایی از آب‌میوه را تهیه کنند، بهتر است مدل‌هایی از این دستگاه را خریداری کنند که دارای دو یا سه ریمر هستند.

ریمرها در انواع مدل‌های ‌‌دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس دارای ویژگی‌های ‌‌مختلفی هستند. در برخی از مدل‌ها باید پرتقال را روی ریمر قرار دهید تا عملیات آب‌گیری به‌صورت خودکار انجام شود. اما در برخی از آن‌ها باید مرکبات را روی ریمر بگذارید و آنگاه اهرم را به سمت پایین حرکت دهید تا آبگیری به‌صورت اتوماتیک انجام شود.

نکاتی مهم برای افزایش طول عمر دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس

هنگام استفاده از دستگاه‌های ‌‌آب پرتقال گیری مولینکس باید به برخی نکات توجه داشته باشید تا علاوه بر اینکه دستگاه خود را سالم نگه دارید، بتوانید چندین سال از آن استفاده کنید. با نکات مهم برای افزایش طول عمر این دستگاه آشنا می‌‌‌‌شویم:

 • ولتاژ درج‌شده روی دستگاه آب پرتقال گیری را با ولتاژ برق منزل خود مطابقت دهید
 • از این دستگاه تنها باید برای آب‌گیری پرتقال مانند پرتقال، لیمو و گریپ‌فروت استفاده کنید نه چیز دیگر
 • از دستگاه خانگی آب پرتقال گیری مولینکس به‌هیچ‌وجه برای موارد صنعتی استفاده نکنید؛ چراکه این کار باعث می‌‌‌‌شود موتور دستگاه فشار زیادی را تحمل کند
 • هنگام چرخش ریمرهای دستگاه آب پرتقال گیری، مراقب باشید تا دست، انگشتان و اشیای دیگر با ریمر تماس نداشته باشد
 • هر بار که از دستگاه استفاده می‌‌‌‌کنید، اجازه دهید موتور دستگاه یک دقیقه استراحت داشته باشد
 • برای تمیز کردن دستگاه آب پرتقال گیری باید ابتدا آن را از برق جدا کنید و چند دقیقه صبر کنید تا دستگاه خنک شود. سپس قطعاتی که قابل جدا شدن از دستگاه هستند، بشویید؛ چراکه با خشک شدن تفاله‌ها، تمیز کردن آن سخت‌تر می‌‌‌‌شود. بهتر است حین شستشوی قطعات از برس نرم استفاده کنید. پس از اینکه قطعات خشک شوند، آن‌ها ‌را به‌درستی روی دستگاه سوار کنید

فروش و ارسال قطعات آب پرتقال گیری مولینکس به سراسر کشور

قطعات آب پرتقال گیری اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال آب پرتقال گیری مولینکس خود را از تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس هوم اپلیانس خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس خود را به  ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه هوم اپلیانس به‌عنوان تعمیرات آب پرتقال گیری مولینکس است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه آب پرتقال گیری مولینکس شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.