تعمیر تفلون ساندویچ ساز

بازسازی ظروف تفلون

بازسازی

تعمیر ساندویچ ساز تفلون خیلی ارزان در قزوین

 

اگر ساندویچ ساز شما به هر علتی دچار آسیب و خرابی شده است ما مرکزی معتبر و با سابقه برای تعمیر ساندویچ ساز تفلون خیلی ارزان در قزوین  را به شما معرفی می‌کنیم. دلایل مختلفی برای خرابی ساندویچ ساز وجود دارد.

اگر  این وسیله  شما دچار آسیب شد با تعمیر درست و به موقع می‌توانید تا مدت زیادی از آن استفاده کنید. در اینجا سعی می‌کنیم نکات مهمی را درباره ویژگی‌های ساندویچ ساز، علت خرابی دستگاه و نشانه‌های آن و مواردی در ارتباط با نگهداری و استفاده صحیح از این وسیله برای شما بیان کنیم.

اگر ساندویچ ساز شما مانند همیشه کار نمی‌کند یا دچار آسیب شده می‌توانید دستگاه خود را به مرکز معتبر تفلون ساز بسپارید.

تفلون ساز اولین مرکز بازسازی تفلون در قزوین است که با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها، لوازم پیشرفته و با کمک نیروهای متخصص و حرفه‌ای بازسازی قابلمه ، ماهیتابه و انواع ظروف نچسب را در سطح گسترده‌ای انجام دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت این مرکز انواع ظروف بازسازی شده تفلون، چدن، گرانیت و.. را در طرح‌های متنوع و جذاب مشاهده کنید و بازسازی ظروف خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

 

دستگاه ساندویچ ساز چه ویژگی هایی دارد؟

 

دستگاه ساندویچ ساز دارای صفحات ثابت یا متحرکی است که معمولاً جنس این صفحات از تفلون است. نان‌های ساندویچی که برای صفحات دستگاه درست می‌شوند در دو اندازه بزرگ یا کوچک در بازار موجود هستند.

بهتر است انتخاب اندازه نان طبق اندازه صفحه دستگاه باشد تا مجبور نباشید نان را برش دهید یا اندازه نان خیلی کوچکتر از صفحه باشد. این دستگاه با داشتن درجه قابل تنظیم در مدل‌های مختلف در بازار موجود است.

اولین نوع دستگاه‌های ساندویچ ساز دارای صفحات ثابتی بودند که از دستگاه جدا نمی‌شد و امکان تنظیم حرارت را نداشتند. نمونه‌های مدرن و گرانقیمت‌تر ساندویچ ساز علاوه بر تنظیم درجه حرارت دارای زنگ و زمان سنج هستند که به محض آماده شدن اسنک یا ساندویچ فرد را خبر دارد می‌کند.

ساندویچ سازهای دارای لبه‌های بلند کمک می‌کند تا در هنگام آب شدن پنیر چیزی از لبه‌ها به بیرون نشت نکرده و اطراف را کثیف نکند. دستگاه ساندویچ ساز با داشتن سیم نسوز و سیستم قطع ترموستات در برابر حرارت مقاوم است.

 

به چه دلایلی ساندویچ ساز خراب می شود؟

 

تعمیر ساندویچ ساز تفلون خیلی ارزان در قزوین

تعمیر ساندویچ ساز تفلون خیلی ارزان در قزوین

 

روشن نشدن دستگاه و یا قطع وصلی آن، یکی از شایع‌ترین نشانه‌های خرابی ساندویچ ساز است. همیشه گرم نشدن سینی به اندازه کافی روشن‌ترین دلیل خرابی دستگاه است.

در زیر سینی المنت‌هایی وجود دارد که گرم نشدن کافی نشان دهنده خرابی همان المنت‌هاست. ممکن است از کار افتادن ترموستات به‌دلیل خرابی دو شاخه، اتصال یا پارگی سیم باشد. در مواقعی خرابی ترموستات باعث می‌شود دستگاه به اندازه کافی گرم نشود.

البته خراب شدن دکمه روی دستگاه یا سوختن فیوز حرارتی باعث می‌شود ساندویچ ساز روشن نشود. دلایل مختلفی مانند نفوذ آب یا ضربه به دستگاه می‌تواند باعث خرابی شود که در این شرایط می‌توان دوباره آن را تعمیر کرده و استفاده کرد.

اگر خرابی به علت ترموستات باشد در مواردی تعمیر آن غیر ممکن است مگر اینکه ترموستات دستگاه را با نمونه مشابه تعویض و جایگزین شود.

ممکن است دستگاه کار کند و صفحات نیز به اندازه کافی گرم شوند اما به‌دلیل خط، خش و آسیب‌هایی که به صفحه وارد شده اسنک ها به آن بچسبد یا بسوزند که در این حالت بازهم باید به فکر تعمیر باشید.

زیرا یک ساندویچ ساز هر اندازه که داغ شود و خوب کار کند، اگر صفحات نچسبی خود را از دست داده باشند بازهم نمی‌تواند ساندویچ خوشمزه و برشته‌ای را به شما تحویل بدهد.

 

شایع ترین نشانه های خرابی ساندویچ ساز کدامند؟

 

مهمترین و اصلی‌ترین دلایل خرابی ساندویچ ساز کم کیفیت بودن قطعات داخلی دستگاه، نوسانات برق، عدم استفاده درست که موجب خرابی و آسیب به صفحات نچسب دستگاه می‌شود.

 

در زیر به چند مورد از شایع‌ترین مواردی که نشان دهنده خرابی ساندویچ ساز است اشاره می‌کنیم:

 

 • دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نشود.
 • حرارت صفحات نسبت به قبل کمتر شده باشد.
 • یک طرف ساندویچ یا لبه‌های آن را بسوزاند.
 • صفحات دارای حرارت غیر طبیعی و زیاد باشند.
 • چراغ نشانگر روی دستگاه به‌خوبی کار نکند و… .

 

چه کارهایی انجام دهیم تا ساندویچ ساز ما زود خراب نشود؟

 

تعمیر ساندویچ ساز تفلون خیلی ارزان در قزوین

تعمیر ساندویچ ساز تفلون خیلی ارزان در قزوین

 

تمامی تعمیرکاران ماهر دستگاه‌های برقی از جمله ساندویچ ساز همواره توصیه می‌کنند برای طول عمر دستگاه  مصرف کنندگان چند نکته ایمنی را باید رعایت کنند:

 

 • ساندویچ ساز را در نزدیک یخچال استفاده نکنید.
 • سعی کنید دستگاه را در فاصله مناسب از سایر لوازم برقی که به برق متصل هستند استفاده کنید.
 • در هنگام نظافت و شستن آب به‌داخل دستگاه نفوذ نکند.
 • صفحات دستگاه اگر متحرک هستند را با دقت بشویید و تمامی نکات ایمنی درباره شستن ظروف نچسب را در مورد آن رعایت کنید.
 • حواستان باشد در هنگام شستشو صفحه از دست‌تان نیفتد تا دچار فرورفتگی یا برآمدگی نشود.
 • اگر صفحه دستگاه ثابت است آن را به آرامی و با پارچه نمدار تمیز کنید.
 • برای تمیز کردن دستگاه صبر کنید تا کمی خنک شود و دستگاه داغ نباشد.
 • بعد از استفاده بلافاصله دستگاه را از برق بکشید.
 • هیچ گاه دستگاه متصل به برق را تمیز نکنید.
 • هنگام روشن بودن ساندویچ ساز آن را تکان ندهید و در یک سطح صاف و ثابت قرار دهید.
 • دستگاه را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • عمل باز و بسته کردن درب دستگاه را به آرامی انجام دهید و حواستان باشد خیلی درب‌ها را از هم باز نکنید.
 • ساندویچ ساز را دور از نور خورشید قرار دهید.
 • سعی کنید در هنگام اتصال به برق از وسایل برقی محافظتی استفاده کنید.
 • حتماً برای تعمیر یا بازسازی صفحات از مراکز معتبر استفاده کنید.
قطعات و لوازم یدکی ساندویچ ساز را از می توانید از قطعه بانک تهیه کنید

سنتر سرویس مرکز معتبر در بازسازی تفلون و تعمیر ظروف چدن

 

شما می‌توانید انواع ظروف چدن، تفلون، گرانیت و.. را برای تعمیر و بازسازی در چندین رنگ زیبا و با ضمانت مناسب به مرکز سنتر سرویس بسپارید. همه مواد گرانیت و چدن این مرکز دارای دوام و کیفیت بالایی هستند که توانسته اعتماد مشتریان زیادی را به این مجموعه جلب کند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید. کارشناسان ما در سنتر سرویس آماده هستند تا با توجه به تجربیات خود شما را در زمینه تعمیر تفلون و بازسازی انواع ظروف نچسبی که دارید به خوبی راهنمایی کنند و اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارند.

چگونه  با سنتر سرویس برای بازسازی ظروف تفلون و چدن و گرانیت تماس بگیریم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت : سنتر سرویس و مشاهده آدرس و ساعت کاری به این مرکز مراجعه فرمایید همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس مرکز سنتر سرویس تماس بگیرید

صبر کنید تا ظرف شما سرد شود سپس هر نوع مواد غذایی با حوله کاغذی یا یک دستمال نرم کاملا پاک کنید. هرگز از اجسام فلزی در قابلمه تفلون استفاده نکنید. اجسام فلزی روی تفلون خراش ایجاد می‌کند و باعث از بین رفتن کفی تفلون می‌شوند. برای خالی کردن غذای مانده از درون تفلون از کفگیر یا قاشق چوبی یا کائوچو استفاده کنید.

هرگز درون ظرف تفلون داغ آب نریزید یا آن را در آب قرار ندهید. ظرف تفلون باید به قدری خنک شود که بتوانید با دست آن را لمس کنید. ظرف تفلون را در سینک با آب گرم خیس کنید. روی یک اسکاج نرم چند قطره مایع ظرفشویی بریزید و ظرف تفلون را با آن تمیز کنید.

سپس آن را با آبکشی کرده تا مواد شوینده روی آن را از بین برود. دقت داشته باشید که برای شستشو و تمیز کردن قابلمه تفلون هرگز از تمیز کننده‌های قوی که خورنده هستند مثل وایتکس استفاده نکنید. این مواد به کفی تفلون آسیب وارد می‌کنند.