لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

جاروبرقی کیسه دار بهتر است یا بدون کیسه

جاروبرقی کیسه دار بهتر است یا بدون کیسه

جاروبرقی یکی از اصلی ترین لوازم منزل می باشد و اساس کار آن بدین صورت است که با مکش، گرد و غبار و آشغال ها را جمع آوری می کند و در حالت کلی به ۵ دسته خانگی، هتلی، تجاری، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می‌شود. استفاده از این وسیله سبب تسریع در کار نظافت می شود و داشتن صدا و وزن کم، قدرت زیاد و سبک بودن دسته از مهم ترین ویژگی های آن می باشند.

لوازم یدکی جاروبرقی کیسه دار

 این دستگاه به خاطر کارایی زیاد و سهولت استفاده یکی از پرطرفدارترین وسایل نظافت و اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می آید. قبل از خرید جاروبرقی همانند دیگر لوازم خانگی باید به این نکته دقت کنید که چه نوع جارویی نیاز من را برآورده می کند؛ باید نوع، اندازه، مارک، قیمت و سایر ویژگی های جارو برقی مورد نظر خود را تعیین کنید. قدرت، وزن، قابلیت مانور و حرکت جارو، سبک بودن دسته، میزان صدای جارو برقی، طول کابل برق، سیم جمع کن، نوع کیسه جارو، مثلا جاروبرقی کیسه دار و بدون کیسه، برس های مختلف، قابلیت مکش مایعات، دمندگی، نشانگر وضعیت کیسه، فیلتر تصفیه کننده هوا و سرجارویی مثلثی مواردی هستند که باید در خرید به آن دقت کرد؛ البته ظاهر جارو آخرین چیزی است که باید در نظر گرفت.

لوازم یدکی جاروبرقی کیسه دار

توان یا قدرت موتور جارو برقی که با عدد نشان داده می شود و واحد آن وات است همان توان مکش نیست؛ بلکه قدرت مکش که برای مصرف کننده اهمیت زیادی نیز دارد از توان موتور کمتر است و بسته به شکل پارویی، طول و اتصالات لوله‌ها و عایق‌بندی بدنه متفاوت است.

لوازم یدکی جاروبرقی کیسه دار

یکی دیگر از معیارهایی که باید قبل از خرید در مورد آن تصمیم بگیرید، کیسه دار یا مخزن دار بودن جارو است که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم.
هر دو نوع جارو برقی با کیسه و بدون کیسه دارای قدرت مکندگی و امکانات مشابهی هستند. در حقیقت عملکرد این دو نوع جارو کاملا شبیه به هم است و تنها در شیوه انباشت، محل نگهداری و نوع جمع آوری زباله و تخلیه با هم تفاوت دارند.

برای پاسخ به این سوال که کدام جارو برقی بهتر است ابتدا باید مزایا و معایب هر کدام را بررسی کنیم.

 

 

 

0