لوازم یدکی جاروبرقی الکترولوکس

لوازم یدکی جاروبرقی الکترولوکس را از ما بخواهید.

جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی «الکترولوکس» (Electrolux)  با داشتن موتور قدرتمند، جریان هوای قوی و نازل کارآمد AeroPro™ Extreme در جمع آوری زباله فوق العاده عمل می کند. جاروبرقی الکترولوکس قابلیت تنظیم اتوماتیک میزان مکش بر اساس نوع سطوح را دارد که دیگر در حین جارو کردن با تغیر سطح نیازی به تنظیم مکش به صورت دستی نیست.

جریان هوای این جارو برقی ها از نازل گرفته تا قسمت خروجی به خوبی و به صورت بهینه مهار شده است تا مکش موثری و کارآمدی داشته باشد.این جارو برقی با داشتن طول سیم ۹  متری دارای ۱۲ متر شعاع عملکرد می باشد. این جاروبرقی با داشتن لوله ۳۶ میلی متری AeroPro با جریان هوای قوی و سیستم کاملاً سربسته باعث کاهش میزان سر و صدا می شود. همراه دستگاه کیسه S-bag بسیار بادوام با ظرفیت ۵ لیتر و ۱ کیسه اضافی ارایه می شود. فیلتر ضد آلرژی قابل شستشو این دستگاه برای داشتن یک خانه سالم در نظر گرفته شده است.

قطعات جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی دارای نازل AeroPro Extreme و Flex Pro با ابزار ۳ کاره AeroPro اضافی ارایه می شود.با این نازل ۳ کاره AeroPro™ ما شما همیشه آماده انجام هرگونه نظافتی هستید. تغییر آسان برس، نازل باریک یا نازل مبلمان. هر زمان که به هریک از اینها نیاز داشتید از داخل دستگاه بردارید و پس از پایان دوباره آنها را در دستگاه کنار هم قرار دهید. یک ابزار چندکاره همواره در دسترس تان است.

قطعات جاروبرقی الکترولوکس

رمز جمع آوری فوق العاده زباله نه فقط در داشتن موتور قدرتمند بلکه در جریان هوای قوی و نازل کارآمد AeroPro™ Extreme نیز است. جریان هوای  آن از نازل گرفته تا قسمت خروجی به خوبی و به صورت بهینه مهار شده است تا مکش موثری و کارآمدی داشته باشد.با اختراع جدید مهندسان AEG یعنی فناوری Silent Air Technology™ شما می توانید بدون ایجاد مزاحمت برای کسی، به نظافت بپردازید.

قطعات جاروبرقی الکترولوکس

انواع جاروبرقی الکترولوکس زیر نظر آاگ تولید میشوند

که میتوان به

جارو برقی الکترولوکس مدل QUATTRO
جارو برقی الکترولوکس electrolux

جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX مدل PF1Speedy

 

لوازم یدکی جاروبرقی الکترولوکس را از قطعه بانک بخواهید