لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

لوازم یدکی ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی مبله بوش

ماشین ظرفشویی به عنوان یک ماشین شستشو دهنده ظروف اهمیت زیادی دارد و به همین سبب سطح تولید آن در برندهای مختلف بسیار بالا است. اگر جزو خانواده های پرجمعیت هستید و می خواهید به یکباره ظروف خود را شستشو دهید یک ماشین ظرفشویی مبله تهیه کرده و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. این ماشین با مخزن‌های مختلف به تولید می رسد اما جنس استیل آن طول عمر و قیمت بالاتری دارد. اما به نظر شما برند در نوع مدل و کیفیت دستگاه تاثیر ندارد؟ بهترین انتخاب و برترین کیفیت ماشین ظرفشویی بوش است.

این ماشین با ساختار منظم و بالاترین استانداردها طراحی به تولید می رسد.این ماشین ظرفشویی ۴۸۵ مورد بررسی کیفی را تا مرحله عرضه بررسی کرده و همچنین دارای خاصیت ضد اثر انگشت به دلیل وجود جبهه های فولادی ضد زنگ با روکش ضد اثر انگشت است. این ماشین پیشرفته شامل ۳ سری ۴-۶-۸ با ظرفیت ۱۳ یا ۱۴ نفره است و از نظر برنامه های شستشو و دکمه ها (سری ۴ دکمه های مکانیکی-سری ۶ دکمه های لمسی (پنل بیرونی) و سری ۸ دکمه های لمسی (پنل داخلی)) با یکدیگر متفاوت هستند.

بوش  BOSCHاز اعتباری ۱۳۰ ساله سخن می گوید.

 شرکتی آلمانی که با کیفیت بالا و نوآوری هایش به نامی ماندگار تبدیل شده. آیا می دانستید طبق شرکت مسئولیت محدود روبرت بوش که با عنوان اختصاری «بوش» شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی بر پایه الکترونیک و مهندسی است که در کشور آلمان قرار دارد. 

بوش 

لوازم یدکی خشک کن بوش سری ۴ WTN85423ME  را از قطعه بانک بخواهید

لوازم یدکی ماشین ظرفشویی بوش را از قطعه بانک بخواهید

0