لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

لوازم یدکی غذاساز نانیوا | قطعات خردکن نانیوا

غذاساز نانیوا 

خردکن نانیوا 

نانیوا نام یکی از برندهای تولید لوازم خانگی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ آغاز نموده است. این برند کار تولید انواع مختلف لوازم خانگی نظیر آبمیوه گیری، چرخ گوشت، اتو بخار، جاروبرقی و غیره را انجام می‌دهد.

محصولات تولید شده این برند دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشند. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که قیمت محصولات این برند نسبت به کیفیت آنها بسیار مناسب می باشد و این امر موجب شده تا خریداران زیادی جذب محصولات این برند شوند.

به همین خاطر امروزه شاهد این هستیم که حجم قابل توجهی از فروش روزانه محصولات لوازم خانگی در بازار به فروش محصولات این برند اختصاص یافته است. برای تولید محصولات این برند سعی شده تا از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده شود تا نهایتاً محصولی تولید و به مشتری عرضه گردد که از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد.

لازم به ذکر است که هر چه مواد اولیه استفاده شده برای تولید یک محصول مرغوب تر باشد نهایتاً محصول از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود و این امر به منزله بالاتر رفتن طول عمر مفید محصولات این برند خواهد شد.

کارخانجات تولید کننده لوازم خانگی نانیوا از متخصصین مجرب و کارآزموده برای تولید محصولات خود بهره می برند تا کیفیت محصولاتشان هر روز بالاتر رود. علاوه بر این با نظارت همه جانبه ای که بر خط تولید محصولات این برند صورت می‌گیرد، کیفیت آنها از هر نظر چک شده و مشتری می‌تواند با اطمینان خاطر اقدام به خرید محصولات تولیدی این برند نماید.

از انواع غذاساز و خردکن نانیوا می توان موارد زیر را نام برد:
مخلوط کن نانیوا مدل NB 399
مخلوط کن نانیوا مدل NB 399
مخلوط کن و آسیاب کن نانیوا مدل ۳۹۵
خردکن نانیوا مدل N-321
خردکن نانیوا مدل N-322
مخلوط کن نانیوا مدل NB 395
خرد کن نانیوا مدل روندو کد ۶۵۰
خردکن نانیوا مدل روندو مدل ۴۰۰

لوازم یدکی غذاساز نانیوا و قطعات خردکن نانیوا را از قطعه بانک بخواهید

0