لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

لوازم یدکی میکسر

میکسر مدت هاست که در آشپزخانه به عنوان وسیله ای برای پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد که کار اصلی آن مخلوط کردن برخی از محصولات غذایی است. در حین فرآوری ، مواد با هم مخلوط می شوند و مخلوط غلیظی ایجاد می شوند. ظروف طعم خوبی دارند و خمیر کرک می شود.

میکسر چیست

میکسر دستی ابزاری کوچک برای آشپزخانه است که برای مخلوط کردن مواد از آن استفاده می شود. بیشتر مدل ها لوازم برقی هستند. آنها کاملاً کوچک هستند و می توانند در یک کشو یا کابینت قرار بگیرند که در حالی که از آنها فضای کمی را اشغال می کنند ، فضای کمی را اشغال می کنند.

این مفهوم معمولاً بسیار ساده است. یک موتور الکتریکی کوچک معمولاً در یک جعبه پلاستیکی محصور می شود که دارای دسته و درگاه های دو تیغه یا پارو است. این بسته ها قابل جابجایی هستند. به محض روشن شدن موتور ، پره ها خیلی زود شروع به چرخیدن می کنند.

ویژگی های میکسر دستی

میکسر چیست؟ سرآشپزها معمولاً از این ابزار به عنوان جایگزینی برای مخلوط کردن دستی با قاشق یا چنگال استفاده می کنند. این دستگاه قادر است با سرعت زیاد و با سرعت زیاد ، به سرعت کار کند.

آنها می توانند ظروف مختلفی مانند تبدیل خامه زده شده به کف را درست کنند.

چندین مدل مختلف از لوازم خانگی وجود دارد. اولین ماشین آلات که در اوایل دهه ۱۹۶۰ معرفی شدند ، ساده و اغلب با یک دست و پا زدن ساده بودند.

دستگاه های مدرن تر دارای تعدادی عملکرد اضافی و چندین سرعت هستند.

میکسرها به طور عمده به دو نوع دستی و ثابت تقسیم می شوند (روی یک پایه مخصوص نصب می شوند و روی میز نصب می شوند). در واقع ، آنها تقریباً یکسان هستند.

آنها اساساً همان عملکردها را انجام می دهند:

  • کرم ها را بزنید
  • سیب زمینی له شده را بزنید ؛
  • یک خمیر نازک و ضخیم ورز دهید.
  • کوکتل را بزنید.

مهم! انواع مختلف میکسرها ویژگی های خاص خود را در کار دارند که باید به آنها توجه شود. شما همچنین باید ظروف مناسب را انتخاب کنید ، در غیر این صورت ممکن است در هنگام فرآیند شلاق ، تمام مواد از دستگاه خارج شود.

برخی از انواع میکسرهای دستی فاقد قدرت ورز دادن خمیر غلیظ هستند. اما این مسئله با استفاده از دستگاهی با قدرت بالا و پیوست های خاص حل می شود.

مشخصات میکسر ثابت

معمولاً میکسر دارای ۳-۵ حالت سرعت در زرادخانه خود است. پنل سوئیچ آنها به دستورالعمل های خاصی مجهز است که نحوه تهیه ظرف را به شما می گوید.

  1. برخی از آنها دارای عملکرد توربو برای افزایش سرعت و از بین بردن توده های خمیر هستند.
  2. در میکسرهای مجهز به حالت پالس ، سرعت چرخش ویسک قابل تنظیم است.
  3. یک جلسه محافظتی در برابر اضافه بار دارد.
  4. مجهز به گزینه ای برای بیرون انداختن نازل ها از شیارها. در نتیجه ، می توان آنها را عوض کرد. در همه دستگاه ها موجود است.
  5. ورودی کابل برق در کنار میکسر است.
  6. دسته لاستیکی بدون لغزش.

دست و پا زدن مخلوط ، لیوان اندازه گیری ، و غیره

لوازم یدکی میکسر را از قطعه بانک بخواهید

 

0