logo

لوازم یدکی پارس استیل

شرکت پارس استیل  Pars Estilاز سال ۱۳۶۳در حاشیه کویر و و از شهرستان یزد پا به عرصه تولید نهاده است. این واحد تولیدی با الهام از نیاکان راستین وطن نام خود را آمیزه ای از ملت پارس” و نوع تولید استیل برگزیده است.
فلسفه کاری این واحد تولیدی همواره حمایت و ارتقا محصولات و خدمات ملی بوده است . بنابراین این واحد از ابتدا با هدف تولید محصولی با کیفیت و ماندگار و با شعار یک محصول برای یک نسل در تلاش تولید محصولی در جهت کسب افتخار ملی بوده است. برای پیروزی و رسیدن به این آرمان ما همواره اهداف بلند اقتصادی و اجتماعی  را در نظر داشته ایم و بر این باور بوده ایم تنها از گذار نیک نامی و کیفیت برتر می توان بر قله کامیابی ایستاد و محصول خود را جاودانه ساخت

در فروشگاه اینترنتی قطعه بانک برخی از لوازم یدکی پارس استیل موجود است.
پارس استیل مفتخر است که به عنوان اولین تولید کننده ظروف پخت تمام استیل در ایران شناخته شده است. ماشین آلات و تکنولوژی تولید ازپیش کسوتان اروپایی اتخاذ شده و در طول سالها فعالیت با کمک بهترینهای جهان بروز رسانی شده است.
این شرکت با یک خط تولید و تعداد محدودی محصولات شروع به فعالیت کرد و هم اکنون بیش از ۳۵ نوع ظروف پخت تولید می کند. محصولات این واحد شامل انواع دیگ زودپز ، قابلمه ، ماهیتابه و جدیدترین محصولمان ست کتری و قوری می باشد. تمامی محصولات ساخته شده از بهترین نوع استیل است که سالم ترین و تمیز ترین نوع پخت می باشد. لایه آلومینیوم کف ظروف باعث پخش یکسان حرارت به سطح زیرین شده و از سوختن غذا جلوگیری می کند.
به منظور نیل به اهداف و تحقق آرمانهای خود، تمامی مراحل تولید حول رضایت مشتری متمرکز می باشد. به همین منظور ، طراحی محصولات همسو با خواسته ها  وانتظارات مصرف کنندگان و مطابق با الزامات استانداردهای ملی ایران می باشد. ما معتقدیم که استمرار در بهبود روند تولید باید بر محورهای زیر مبتنی باشد: 

  • تداوم تولید محصولات مطابق با استاندارد های ملی
  • کسب ارتقاء رضایت مشتریان
  • رعایت مقررات زیست محیطی
  • رعایت اصول و مقرارات بهداشت و ایمنی در محیط کار
  • کارکنان شایسته ، با انگیزه متعالی و مشارکت جو
  • بهبود مداوم عملکرد هر واحد تولیدی

Spare parts

لوازم یدکی زودپز پارس استیل

لوازم یدکی کتری پارس استیل

قابلمه زودپز پارس استیل

واشر زودپز پارس استیل

ماهیتابه پارس استیل

شیرجوش پارس استیل

تابه پارس استیل

پشتیبانی آنلاین واتساپ