لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

لوازم یدکی چای ساز بیشل

چای ساز بیشل

چای از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های ایرانی‌ها است، به طور کلی بعد از یک روز کاری طولانی نوشیدن چای گوارا و خوش‌طعم تمام خستگی‌های آن روز را از تنتان در می‌آورد. به همین دلیل خرید چای ساز بسیار رایج شده است. در بین شرکت‌های تولید کننده این محصول، شرکت بیشل سرآمد دیگر برندها می‌باشد. چای ساز از محصولات باکیفیت و کاربردی شرکت بیشل بشمار می‌رود. این محصول دارای طراحی منحصر به فردی است که زیبایی آن را دو چندان کرده و چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌نماید. شرکت بیشل چای ساز را با ابعاد پایه قطر ۱۷۵ و ارتفاع ۴۵ ، قوری قطر ۲۰۰ و ارتفاع ۱۶۰، کتری قطر ۲۶۰ و ارتفاع ۲۸۰ میلی‌متر و وزن ۱٫۸ کیلوگرم طراحی و تولید کرده است، ابعاد این محصول باعث شده تا کاربر بتواند آن را در کمترین فضای ممکن جای دهد.

لوازم یدکی چای ساز بیشل

بیشل چای ساز را در سه مدل BL-TM-007 ، BL-TM-008 ،BL-TM-009 طراحی و تولید کرده است، تفاوت این سه مدل تنها در رنگ آن‌ها می‌باشد و تفاوتی از نظر کیفیت و کارآیی ندارند. چای ساز بیشل از سه قسمت عمده تشکیل شده است، به طور کلی در پایین‌ترین قسمت پایه نگهدارنده‌ کتری قرار دارد، این قسمت برقی دستگاه است و با استفاده از کابل برقی که برای آن تعبیه شده به پریز متصل می‌شود. در قسمت بالایی این محصول کتری با جنس ترکیبی شیشه و پلاستیک باکیفیت طراحی شده است. دستگیره کتری دارای طراحی بسیار ساده‌ای است که به راحتی در دست جای می گیرد. در کنار دستگیره درجه مشخص کننده میزان آب موجود در کتری در نظر گرفته شده است تا کاربر با توجه به نیاز در آن آب بریزد.

لوازم یدکی چای ساز بیشل

دکمه روشن شدن و شروع کار فعالیت کتری با دکمه فعال سازی در پایین قسمت دستگاه در نظر گرفته شده است. همچنین در قسمت بالای کتری محل قرار گیری قوری است که بر روی کتری قرار می گیرد. مدل هایی که قوری روی کتری قرار می گیرد به عنوان دم آور معرفی می شوند. قوری چای ساز دارای ظرفیت مناسبی است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا برای تعداد زیادی چای تهیه نماید. جنس بدنه این قوری شیشه‌ای می‌باشد و مجهز به یک صافی فلزی هم هست تا مانع از ورود برگ چای یا دم نوش‌ها به داخل استکان یا لیوان شود.

لوازم یدکی چای ساز بیشل

دیگر امکانات بکار رفته در کتری چای ساز بیشل ، مجهز بودنش به چراغ داخل کتری نمایشگر حالت دم آور نیز هست تا وضعیت فعالیت دستگاه را بهتر نشان دهد. شرکت بیشل از تولید و عرضه کنندگان معتبر و شناخته شده لوازم خانگی برقی است که سالیان طولانی در این عرصه فعالیت داشته است و با ارائه محصولات کوچک و بزرگ با قدرت در بازار لوازم خانگی وارد شده است. محصولات شرکت تحت استانداردهای بین المللی تولید شده و مشتریان را نیز راضی می نماید.

اگر به دنبال چای ساز باکیفیت و پرقدرتی هستید، چای ساز بیشل با ظاهری زیبا و منحصر به فرد انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود و هرگز از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

لوازم یدکی چای ساز بیشل را از قطعه بانک بخواهید

0