لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

لوازم یدکی یخچال فریزر بوش (فریزر پایین) توکار سری ۶ KIS87AF304

لوازم یدکی یخچال فریزر بوش (فریزر پایین) توکار سری ۶ KIS87AF304
یخچال و فریزر سری ۶ بوش مدل KIS87AF304، جزو یخچال و فریزر های توکار میباشد. قسمت یخچال با ظرفیت ۲۰۹ لیتر در بالا و قسمت فریزر با ظرفیت ۶۱ لیتر در پایین قرار دارد. این محصول با ابعاد ۱۷۷*۵۶*۵۵ دارای ۵ طبقه در یخچال و ۲ کشو بزرگ در فریزر میباشد.

با استفاده از “انجماد فوق العاده” مواد غذایی تازه اضافه شده به فریزر سریعتر منجمد میشود ؛ درعین حالی که از آب شدن یخ موادی که از قبل در فریزر بوده است جلوگیری میشود. وقتی درجه به دمای مورد نیاز رسید ، این حالت به صورت اتوماتیک قطع میشود تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود.

قابلیت super freezing

سیستم سرمایشی ۲ جانبه

vitafresh

بوش  BOSCHاز اعتباری ۱۳۰ ساله سخن می گوید. شرکتی آلمانی که با کیفیت بالا و نوآوری هایش به نامی ماندگار تبدیل شده. آیا می دانستید طبق شرکت مسئولیت محدود روبرت بوش که با عنوان اختصاری «بوش» شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی بر پایه الکترونیک و مهندسی است که در کشور آلمان قرار دارد. دفتر مرکزی لوازم خانگی بوش در شهر گرلینگن (Gerlingen) ایالت بادن-وورتمبرگ (Baden-Württemberg) واقع شده است. طبق آخرین آمار این شرکت بزرگترین تولیدکننده قطعات اتومبیل جهان نیز بشمار می رود. پایه های این شرکت در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش (Robert Bosch) بنا نهاده شد.

لوازم یدکی یخچال فریزر بوش (فریزر پایین) توکار سری ۶ KIS87AF304 را از قطعه بانک بخواهید

 

0