مایکروویو کانوکشن چیست؟

 

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش مایکروویو شما قدرتی برابر با فر شما داشته باشد؟ با مایکروویو کانوکشن دیگر آرزو نکنید! ممکن است ندانید که دقیقا چیست، اما اشکالی ندارد

. به عنوان کارشناسان، ما اطلاعات کمی در مورد آنها داریم و این راهنما را برای کمک ایجاد کردیم!

 

از آنچه که هستند، آیا ارزش آن را دارند؟ تا زمانی که کارتان تمام شود، تمام آنچه را که باید بدانید خواهید دانست. آن را بررسی کنید!

لوازم یدکی خانگی

فروش لوازم یدکی خانگی

مایکروویو کانوکشن یک مایکروویو است که به عنوان یک اجاق همرفت عمل می کند و در عین حال کاربردهای معمول خود را نیز حفظ می کند

. اجاق مایکروویو دارای یک عنصر گرمایش اضافی و یک فن است که هوای گرم را در سراسر غذا پخش یا به گردش در می آورد و طعم آن را به طور یکنواخت حفظ می کند

و بافتی زیبا به آن اضافه می کند. و با افزودن این «فر دوم»، می‌توانید هر کاری از پخت و پز گرفته تا ترد کردن، کباب کردن و کباب کردن را انجام دهید.

 

چه آشپزخانه بزرگ یا جمع و جور داشته باشید، مایکروویو یک ابزار مفید است.

زن جوان خندان در حال تنظیم دمای اجاق مایکروویو

اجاق مایکروویو کانوکشن چگونه کار می کند؟

 

مایکروویو کانوکشن حداقل دو حالت دارد:

حالت اول حالت معمولی است که از مایکروویو برای گرم کردن یا پختن غذا استفاده می کند. حالت دوم حالت همرفت است که با توزیع یکنواخت گرما در سراسر دستگاه، مایکروویو شما را به اجاق همرفتی تبدیل می کند.

 

در نتیجه، مایکروویو کانوکشن به شما امکان می دهد از روش های پخت و پز استفاده کنید که با مایکروویوهای استاندارد امکان پذیر نیست، مانند پخت، برشته کردن، و کباب کردن. مایکروویو با کانوکشن به شما این امکان را می دهد که بین دو حالت سوئیچ کنید تا غذا را سریعتر بپزید.

با دست یک بشقاب مرغ کبابی را از مایکروویو خارج کنید

چرا مردم مایکروویوهای همرفت را دوست دارند؟

 

مایکروویوهای کانوکشن همه کاره هستند و در فضا صرفه جویی می کنند و آنها را به یک جایگزین عالی برای خانواده هایی تبدیل می کند که در خانه های متحرک،

آپارتمان ها یا حتی ماشین های RV با فضای آشپزخانه کمی زندگی می کنند. مایکروویوهای همرفت به دلایل دیگری نیز محبوب هستند:

 

تطبیق پذیری

 

شما می توانید انواع مختلفی از اقلام را در اجاق مایکروویو کانوکشن بسازید که در مایکروویو معمولی نمی توانید درست کنید. شما می توانید کیک، کلوچه، پیتزا، مرنگ و انواع خوراکی های خوشمزه بپزید.

قطعات ماکروفر را از قطعه بانک بخواهید

پخت سریعتر

 

وقتی از تنظیمات اجاق مایکروویو کانوکشن استفاده می‌کنید، مانند کباب کردن، برشته کردن یا پخت، زمان آماده‌سازی شما در مقایسه با اجاق‌های همرفت به نصف کاهش می‌یابد. پخت و پز در مایکروویو امکان پخت سریع داخلی را فراهم می کند، در حالی که پخت کانوکشن امکان پخت سریع و حتی خارجی را فراهم می کند.

مایکروفر را با دست روشن کنید تا غذا بپزد

برنامه نویسی آسان

 

برنامه نویسی ساده است. بسیاری از مایکروویوهای همرفتی دارای برنامه های نوآورانه ای هستند که به شما امکان می دهد عملکردهای همرفت و مایکروویو را به راحتی متعادل کنید.

با استفاده از یک اپلیکیشن در گوشی هوشمند یا تبلت خود، می‌توانید روی غذاهایی مانند مرغ، سیب‌زمینی و موارد دیگر مانند سرخ کردن یا سرخ کردن هوا، پوست بیرونی ترد داشته باشید. 

 

دستورالعمل های آشپزی را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که دما را در فواصل زمانی خاص پخت کاهش یا افزایش دهد .

 

آیا مایکروویوهای کانوکشن ارزش آن را دارند؟

 

مایکروویوهای کانوکشن برای هر موقعیتی که نصب یا استفاده از یک اجاق استاندارد امکان پذیر نیست ایده آل است. به عنوان مثال، اگر فضای کوچکی دارید اما عاشق آشپزی هستید، مایکروویو کانوکشن ایده آل است.

و اگر به طور معمول غذاهای بزرگ را با طرفین زیاد طبخ می کنید، مایکروویو کانوکشن فضای بیشتری برای پخت و پز فراهم می کند.

 

آنها همچنین برای خانه های تعطیلات، خانه های متحرک، خوابگاه ها و آپارتمان های کوچک ایده آل هستند. و اگر فضای کافی برای یک فر کامل ندارید،

یک مایکروویو کانوکشن می تواند گزینه های آشپزی شما را بسیار افزایش دهد. این مایکروویوهای کانوکشن به دلیل طراحی راحت، جمع و جور، عملکرد باورنکردنی و سهولت استفاده، روش پخت چند ابزار ایده آلی هستند.

زن خندان با استفاده از اجاق مایکروویو در آشپزخانه

اکنون که اطلاعات بیشتری در مورد مایکروویوهای کانوکشن دارید ، وقت آن است که به خرید بروید! دارای مایکروویو کانوکشن که برای تجهیز آشپزخانه رویایی خود نیاز دارید