مزایای سرویس ماشین لباسشویی و نحوه صرفه جویی در هزینه

در پایان هفته، انبوهی از لباس های شسته شده در خانه شما ممکن است به سطوح کوهستانی برسد. لباس‌های شما، لباس‌های بچه‌ها، حوله‌ها، پارچه‌های ظرفشویی… آخرین چیزی که نیاز دارید این است که ماشین لباسشویی شما در محل کار حاضر نشود.

اما این اتفاق می افتد. طبق گفته اکثر سازندگان، یک ماشین لباسشویی متوسط ​​باید  حداقل ده سال عمر کند. اما با نزدیک‌تر شدن به آن بازه زمانی، ممکن است با خطاها و مشکلات آزاردهنده مواجه شوید. در بدترین حالت، ممکن است ماشین لباسشویی شما اصلاً کار را انجام ندهد.

مشکلات ماشین لباسشویی دلایل مختلفی دارد. اما آنها همیشه به معنای مرگ برای ماشین لباسشویی فعلی شما نیستند.

در حالی که برخی از آنها نسبتاً جدی هستند، بسیاری از آنها را می توان با یک تعمیر ساده و ارزان تعمیر کرد. در ادامه بخوانید و ما به شما توضیح خواهیم داد که چرا تعمیر واشرها اغلب ایده بهتری نسبت به تعویض آنها است.

ماشین لباسشویی شما چه مشکلی دارد؟

ماشین لباسشویی شما روی فریتس است و نمی دانید چه کاری انجام دهید. افراد زیادی آنجا بوده اند. اول از همه، شما باید بفهمید که چه چیزی باعث مشکل خاص شما شده است.

دانستن ویژگی‌های مشکلتان می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیمی آگاهانه در مورد تعمیر در مقابل تعویض بگیرید. اکثر مشکلات ماشین لباسشویی در واقع نسبتاً ساده هستند و با یک تعمیر ساده قابل حل هستند. برخی از آنها به قدری ساده هستند که حتی می توانید خودتان آنها را تعمیر کنید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی که می توانید خودتان آن را برطرف کنید

اگر ماشین لباسشویی شما کاملاً نو است و در حال حاضر خراب است، ممکن است به این دلیل باشد که برخی از مواد حمل و نقل در ماشین لباسشویی باقی مانده است. واشرها معمولاً با تعدادی پیچ و مهره حمل و نقل و گیره فلزی ارسال می شوند. اگر این موارد حذف نشده باشند، می توانند مشکلات جدی ایجاد کنند.

خوشبختانه، اینها به راحتی به تنهایی حذف می شوند. اگر ابزار مناسب ندارید، این کار برای یک حرفه ای بسیار ساده و مقرون به صرفه است.

همچنین ممکن است دستگاه شما به دلیل قرار گرفتن در سطحی ناهموار یا پر بودن بیش از حد دچار مشکل شده باشد. واشرها برای شستشوی مناسب باید به درستی درمان شوند. یک سطح ناهموار می تواند باعث تکان دادن واشر و خارج کردن چرخه چرخش از تعادل شود.

بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی نیز می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. یک بار کوچکتر را امتحان کنید و ببینید آیا مشکل ادامه دارد یا خیر. این نوع مشکلات ساده هستند و به محض اینکه علت را متوجه شوید به راحتی قابل رفع هستند.

حل کردن آنها به قدری آسان است که برای تعویض یک ماشین لباسشویی کامل باید دیوانه باشید. در عوض،  سعی کنید با یک حرفه ای تماس بگیرید  و ببینید که آیا آنها می توانند شما را از طریق تلفن در این روند راهنمایی کنند.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی که به راحتی توسط یک تعمیر برطرف می شود

تعویض ماشین لباسشویی می تواند یک تجارت گران قیمت باشد. به همین دلیل است که فقط زمانی باید جهش مالی داشته باشید که واقعاً مجبور هستید. تعدادی از مشکلات رایج نیاز به بازدید ساده از یک متخصص دارد.

یک چرخش و چرخش در اینجا و ماشین لباسشویی شما به حالت قبلی خود باز می گردد – با قیمتی بسیار ارزان تر از یک ماشین جدید.

چنین مشکلاتی واشرهایی هستند که روشن یا خاموش نمی شوند یا واشرهایی که لرزش دارند یا صدای بیش از حد تولید می کنند. مشکلات آب، مانند نشت، اغلب به دلیل مشکلات با راه حل های ساده ایجاد می شود.

اگر لباس‌های شما با علامت‌هایی از ماشین لباسشویی بیرون می‌آیند یا به‌درستی ساییده نمی‌شوند، یک بازدید سریع از یک متخصص می‌تواند این مشکل را حل کند. به همین ترتیب، افتادن دستگیره ها، جدا شدن درب ها از لولا یا مشکلات تایمر را می توان به راحتی با ابزارهای مناسب برطرف کرد.

وقتی صحبت از تعمیر لوازم خانگی به میان می آید، تایید مشتری از خدمات حرفه ای مستقل بسیار زیاد است. این احتمال وجود دارد که با تماس گرفتن با کمک، مشکل خود را به راحتی حل کنید.

و همه این مشکلات را می توان با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه جایگزینی حل کرد. تقریبا همیشه هوشمندانه تر است که فردی را برای یک مشکل کوچک برای تعویض ماشین لباسشویی خود فراخوانی کنید تا تعویض آن.

اگر مشکل ماشین لباسشویی شما جدی تر است

اگر مشکل ماشین لباسشویی شما جدی تر باشد چه؟ اگر مشکلی جدی در ماشین لباسشویی شما وجود داشته باشد، ممکن است در مورد پرداخت هزینه تعمیر در مقابل یک ماشین لباسشویی جدید بیشتر احساس تعارض کنید.

برای تصمیم گیری باید به منابعی که در اختیار دارید نگاه کنید.

هزینه تعمیر را با هزینه تعویض مقایسه کنید. چه چیزی بهتر با بودجه شما سازگار است؟ حتی اگر تعمیر نصف قیمت یک ماشین لباسشویی جدید باشد، باز هم ممکن است استفاده بهتری از پول شما نسبت به خرید یک ماشین کاملاً جدید باشد. به خصوص اگر ماشین لباسشویی شما خیلی به عمر خود نرسیده است، احتمالاً فعلاً سرمایه گذاری بهتری است.

ممکن است ماشین لباسشویی شما همچنان  تحت گارانتی باشد ، که ممکن است بر تصمیم شما در مورد تعمیر یا تعویض تاثیر بگذارد. اگر تحت گارانتی هستید، احتمالاً برای هر گونه تعمیرات تحت پوشش قرار خواهید گرفت و این تصمیم منطقی است.

همچنین باید برنامه شخصی و سایر مسئولیت های خود را در نظر بگیرید. خرید یک دستگاه جدید می تواند زمان بر باشد. شما باید معاملات را مقایسه کنید، نظرات را بخوانید و بودجه خود را متعادل کنید. همچنین باید برای حذف واشر قدیمی و حمل و نقل و جابجایی واشر جدید برنامه ریزی کنید.

اگر در حال حاضر چیزهای زیادی در بشقاب خود دارید، فکر کردن به جا دادن همه اینها بسیار دشوار است. از سوی دیگر، تعمیر تنها چند ساعت طول می کشد و برنامه ریزی برای آن بسیار آسان تر است.

مزایای تعمیر واشر

فقط به این دلیل که ماشین لباسشویی شما خراب شده است، به این معنی نیست که باید زمان و هزینه خود را صرف یک ماشین جدید کنید. تعمیر ماشین لباسشویی اغلب راهی سریع تر، هوشمندانه تر و مقرون به صرفه تر برای رسیدگی به مشکلات لوازم خانگی شماست