لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

نحوه تمیز کردن انواع کف

نحوه تمیز کردن انواع کف

 

از کف خانه‌های ما هر روز استفاده می‌شود، بنابراین تمیز نگه داشتن آن‌ها و مراقبت مناسب از آن‌ها برای ماندگاری آن‌ها مهم است.

کار کردن با نحوه بهترین مراقبت از انواع مختلف طبقه می تواند کمی میدان مین باشد،

بنابراین ما یک راهنما جمع آوری کرده ایم تا بتوانید از اینکه از طبقه های شما به درستی مراقبت می شود، مطمئن باشید.

 

کفپوش چوبی

یک کفپوش چوبی یک گزینه عالی و طبیعی برای کفپوش است که وقتی بدانید چگونه می توانید از آن مراقبت کنید.

اصلی‌ترین چیزی که می‌خواهید از آن اجتناب کنید، هرگونه خراش است، بنابراین سعی کنید زمانی که داخل کفش می‌شوید عادت کنید کفش‌ها را درآورید.

 

سعی کنید هر چه زودتر ریخته شده یا مایعات را قبل از خیس شدن پاک کنید و با گردگیری منظم با یک پارچه میکروفیبر خشک آن را تمیز نگه دارید.

جارو شارژی سری ۸ نامحدود ما دارای چراغ‌های LED است که به راحتی کثیفی و زباله‌هایی را که در غیر این صورت نمی‌بینید شناسایی می‌کند

، به‌علاوه همراه با یک نازل انعطاف‌پذیر برای دسترسی به مناطق دشوار زیر یا پشت مبلمان است.

اگر کف چوبی شما منطقه ای پر رفت و آمد است، ممکن است بخواهید آن را روزانه یک جارو برقی سریع بکشید تا از کثیفی دور بماند، اگر نه، چند بار در هفته کافی است.

 

 

فرش

هیچ چیز مانند یک فرش نرم و کرکی نیست. مجدداً، ایده خوبی است که کفش‌ها را قبل از راه رفتن روی فرش‌های خانه‌تان درآورید،

زیرا کفش‌ها می‌توانند انواع باکتری‌ها و زباله‌ها را در حین بیرون از خانه جمع کنند. جاروبرقی منظم بهترین راه برای زیبا و تمیز نگه داشتن فرش های شماست.

جاروبرقی Bosch Serie 8 Athlet دارای یک کنترل سنسور هوشمند است که به طور مداوم دستگاه را کنترل می کند تا اطمینان حاصل شود که در سطح مطلوب خود کار می کند.

صفحه نمایش چراغ SmartSensor Control به شما اطلاع می دهد که فیلتر چه زمانی باید تمیز شود، که برای اطمینان از تمیزی عمیق در سراسر خانه شما عالی است.

 

ریزش و لکه در همه خانه ها اجتناب ناپذیر است، در مورد نحوه پاک کردن لکه از فرش خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

لمینت

کفپوش های لمینت را به راحتی می توان با شناور کردن روزانه برای برداشتن هرگونه کثیفی تمیز نگه داشت. جارو شارژی Flexxo ما سبک و انعطاف پذیر است،

به علاوه به عنوان یک دستی دو برابر می شود، بنابراین برای تمیز کردن کل خانه و حتی ماشین شما همه کاره است!

مانند کفپوش های چوبی، مطمئن شوید که هر چه زودتر ریخته شده را پاک کنید و کفپوش لمینت خود را ماهی یک بار به آرامی پاک کنید تا بهترین حالت را داشته باشید.

 

 

سرامیک

مراقبت از کفپوش‌های سرامیک شده واقعاً آسان است، کافی است آن‌ها را یک روز در میان با جاروبرقی بکشید تا هر دو هفته تا یک ماه یک‌بار کف را تمیز کنید.

Unlimited Serie 6 جمع و جور است و دارای لوازم جانبی مختلفی است که ممکن است برای جارو کردن خطوط دوغاب بین کاشی ها مفید باشد.

ممکن است لازم باشد دوغاب را هر شش ماه یکبار تمیز کنید، از یک برس سفت و مواد شوینده ملایم استفاده کنید تا یک اسکراب خوب به آن بدهید.

 

کدام جاروبرقی را انتخاب کنیم؟

در خانه هایی با انواع طبقه، نیازی به نگرانی نیست. جاروهای شارژی ما همه به طور خودکار با انواع مختلف کف تنظیم می شوند تا هر بار تمیزی کامل را انجام دهند.

 

ویژگی های کلیدی که باید هنگام خرید جاروبرقی مناسب برای خانه خود در نظر بگیرید عبارتند از:

عمر باتری، ظرفیت و لوازم جانبی. بدون توجه به نیازهای شما، ما خلاء مناسبی را برای مطابقت با سبک زندگی شما داریم.

 

داشتن حیوانات خانگی با فشار اضافی تمیز کردن آشفتگی آنها نیز همراه است. Athlet ProAnimal دارای یک نازل ProAnimal موتوردار

و برس چرخان برای مقابله با موهای حیوانات خانگی است. نه تنها برای کف، نازل اثاثه یا لوازم داخلی برای تمیز کردن مبل ها و کوسن ها نیز عالی است.

قطعات جاروبرقی را از قطعه بانک بخواهید.

بنابراین هر نوع طبقه شما، تمیز نگه داشتن آنها برای خانه ای شاد و بهداشتی آسان تر نخواهد بود.

0