لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

نحوه سرویس بخارشوی دلونگی

نحوه سرویس بخارشوی دلونگی

مرحله‌ی اول: چک کردن منابع برق


در ابتدا چک کنید که هیچ قسمت از سیم برق بخارشو دچار قطعی نشده باشد. در صورت وجود این مشکل برای تعمیر بخارشور نیاز است سیم برق را تعویض کنید.
از روشن بودن دکمه‌ی بخارشو اطمینان حاصل کنید.
از وصل بودن سیم برق به پریز مطمئن شوید.
مطمن شوید که فیوز برق سالم است و از نظر تأمین نیروی مورد نیاز برای راه‌اندازی موتور ایرادی وجود نداشته باشد.

نکته‌ی مهم که در اینجا مطرح است این است که در صورت وجود هرگونه آسیبی در سیم برق و یا اتصالات بخارشو، قبل از سرویس بخارشوی و رفع این مشکل، از استفاده کردن آن به شدت خود داری کنید.

مرحله‌ی دوم: بررسی تسمه‌های بخارشوی

 

اگر تسمه‌ی بخارشو آسیب دیده باشد یا از بین رفته باشد، ممکن است این مشکل، باعث شود از چرخش برس‌ها و یا انجام مکانیسم اسپری کردن بخار جلوگیری شود. برای تعمیر یک پمپ آسیب دیده یا تسمه برس‌ها، ابتدا بخارشو را از برق جدا کنید. سپس با مراجعه به راهنمای استفاده از بخارشو خود از مکان تسمه‌‌های آن اطلاع پیدا کنید. در صورت نیاز به تعویض آن، مستقیماً از وب سایت سازنده یا از یک فروشگاه محلی یک تسمه جدید تهیه کنید.

STEAM CLEANER بخار شوی بخارشور یا بخارشو
وسیله‌ای است برای تمیز کردن انواع سطوح از جمله کف‌های سرامیکی و کاشی کاری شده، دیوار‌های سرامیکی و حتی رنگی، انواع کاغذ دیواری و….
این وسیله در مقایسه با روش‌های سنتی و قدیمی بسیار سریع‌تر، بهداشتی‌تر و موثرتر است. با کمک این دستگاه با قدرت بالا می‌توانید ظرف مدت چند دقیقه آب را به بخار تبدیل کرده و تمام کثیفی‌ها و جرم‌ها را از سطوح بردارید. این دستگاه استانداردهای جدیدی را در امر پاکیزگی به کار گرفته است، کاربر می‌تواند بخار شوی را در تمام سطوح و با ایمنی و بهداشت ۱۰۰ درصد به کار بگیرد. این وسیله دارای فشار بخار بسیار قوی است؛ طوری که سطوحی را که به سختی قابل دسترس است به خوبی تمیز می‌کند. دستگاه‌هایبخار شوی با دمای بسیار بالا بخار تولید می‌کنند و محیط را ضدعفونی می‌کنند. این دستگاه‌ها ضمن بالا بردن کیفیت کار در امر شست‌وشو، از سرعت عمل نسبتا بالایی برخوردارند.
قطعه بانک بورس لوازم یدکی بخارشوی می باشد
0