نوشیدنی های تمام وقت تاسیمو

نوشیدنی های تمام وقت تاسیمو در انگلستان فوق العاده پر طرفدار هستند.

آنها از نوشیدنی های گرم تغذیه می کند و در مجموع روزانه ۲۶۰ میلیون فنجان چای و قهوه می نوشند . هیئت داوران هنوز در مورد این که ملت چای یا قهوه را ترجیح می دهد در حال تصمیم گیری نیست ، اما تعداد کافی شاپ ها هر ساله در حال افزایش است ، زیرا افراد بیشتری قهوه باریستا را ترجیح می دهند ، بر روی فوری قدیمی قدیمی.

لوازم یدکی بوش

لوازم یدکی بوش

اما اگر کمال می تواند ساده باشد چه؟ از نوشیدنی های شیری شیرین مانند لاته ، کاپوچینو ، ماکیاتو ، اسپرسو شدید ، شکلات داغ شیرین گرفته تا چای های گیاهی تازه ،تاسیمو بیشترین نوشیدنی را به تنهایی با لمس یک دکمه آماده می کند

نتایج خوشمزه تاسیمو

روشی جدید برای تهیه نوشیدنی های گرم

برای تهیه یک فنجان مناسب ، قهوه سنتی به دقت و زمان زیادی نیاز دارد. با ماشین آلات شیک و فناوری هوشمند ما قهوه با کیفیت را در خانه خود کنار بگذارید و قهوه با کیفیت را در منزل خریداری کنید. TASSIMO از غلاف هایی با فناوری بارکد INTELLIBREW استفاده می کند که به طور خودکار زمان دم ، دما و مقدار آب را با دقت تنظیم می کند. به علاوه،تاسیمودستگاه ها فقط برای قهوه نیستند ، آنها می توانند برای همه نوشیدنی های گرم مورد علاقه شما استفاده شوند. تنها با یک دستگاه ، شما دنیایی از امکانات را دارید.

تقویت صبحانه

صبح خود را درست با یک اسپرسو تقویت کننده L’or شروع کنید تا شما را برای روز آینده بیدار کند. هیچ چیز بهتر از عطر قهوه در آشپزخانه شما هنگام آماده شدن برای رفت و آمد ، جلسات یا برنامه مدرسه نیست.تاسیمو Vivy جمع و جور است ، بنابراین هنگامی که فضا کم است اما هنوز هم کیفیت باریستا را می خواهید عالی است.

آرام باشید و دوباره شارژ شوید با نوشیدنی های تمام وقت تاسیمو

اگر قهوه مورد علاقه شما نیست ، چای سبز فواید زیادی برای سلامتی دارد زیرا حاوی آنتی اکسیدان است ، ترکیبی ظریف از چای سبز و نعنا یک نوشیدنی شاداب است ، صرف نظر از زمان روز.

آن را تکان دهید

لاتس یخ زده یک نوشیدنی تابستانی مورد علاقه اینستاگرامی هااست. با کافی فشار دادن یک دکمه احساس کافی شاپ را با کاراتل لاته یخی Costa احساس کنید ، فقط باید بنشینید و استراحت کنید.TASSIMO راه من ۲ به شما این امکان را می دهد که نوشیدنی های مورد علاقه خود را شخصی کنید در حالی که فیلتر Brita Maxtra Plus باعث کاهش محتوای آهک و کلر در آب لوله کشی می شود تا طعم و عطر قهوه شما قوی تر شود.

گردهمایی های شاد

دعوت از دوستان برای قهوه رویایی است تاسیمو، اجازه دهید آنها از بین کاپوچینوهای خامه ای ، لاته های طعم دار و موارد دیگر را انتخاب کنند در حالی که شما وقت خود را با یکدیگر می گذرانید و می گذرانید. گفته شده است که هیچ درمانی بهتر از قهوه با دوستان وجود ندارد!

دنج با نوشیدنی های تمام وقت  تاسیمو

وقتی هوا سردتر است ، جمع کردن یک شکلات داغ و یک کتاب خوب ، یک بعد از ظهر راحت راحت است. یا می توانید بچه ها را با شکلات داغ و مارشملو برای لذت بردن از آخر هفته لذت ببرید. برای خلق نهایی کاکائو ، از مارک های مورد علاقه خود مانند Cadbury’s، Suchard و Milka را انتخاب کنید.

پذیرایی بعد از شام

قهوه می تواند بسیار بیشتر از یک وعده غذایی روزانه استفاده شود. قهوه که به خاطر طعم غنی اش انتخاب می شود ، در بسیاری از دستور العمل ها ، مانند نان ، کیک و دسر ، عنصر مهمی است. دستورالعمل های فوق العاده آسان و مورد علاقه ما را در زیر امتحان کنید.