نکات بازسازی آشپزخانه

آیا آماده اید روح تازه ای به آشپزخانه قدیمی و قدیمی خود بدهید یا خانه جدیدی خریداری کرده اید که نیاز به بازسازی دارد؟ خواه به دلیل عدم کارکرد باشد، فضای بیشتری برای همه ظروف و تجهیزات شما وجود ندارد یا هزینه تعمیرات لوازم خانگی بیش از ارزش آن است، بازسازی آشپزخانه رویا و کابوسی است که اکثر صاحبان خانه در نهایت باید با آن روبرو شوند. در حالی که فکر کردن به این که آشپزخانه جدید شما چقدر شگفت انگیز خواهد بود احساس خوبی است، اما دانستن اینکه از کجا و چگونه شروع کنید می تواند کمی دلهره آور باشد. چه قبلاً پیمانکار، معمار یا طراح خود را انتخاب کرده باشید، قصد دارید این پروژه را به عنوان یک پروژه DIY تبدیل کنید یا هنوز در اینترنت جستجو می کنید و از دوستان و خانواده راهنمایی می خواهید که چه کسی را استخدام کنید، همیشه یک مکان برای شروع وجود دارد، لوازم خانگی شما.

e7759dc1ae27d7e2b364dde7ac9cc758

هر کسی که تا به حال میزبان تعطیلات یا مهمانی در خانه خود بوده است، می‌داند که مهمان‌ها همیشه در طول شب به آشپزخانه شما می‌روند، مهم نیست که چقدر سعی می‌کنید آنها را از خانه دور کنید. به جای نگرانی در مورد این نفوذ، چرا فضایی دلپذیر ایجاد نکنید که نگهداری و تمیز کردن آن آسان، دعوت کننده و ساده باشد. محبوبیت پلان‌های طبقه باز ادامه می‌یابد و فضاهای زندگی و کار شما را در کنار هم قرار می‌دهد و به جای صرفاً سرگرم کردن مهمانان، زمان بیشتری برای تعامل با مهمانانتان می‌دهد. اغلب در مورد اکثر پروژه‌های آشپزخانه، دانستن اینکه چه لوازمی را می‌خواهید بهترین راه برای چیدمان آشپزخانه موفق است که عملکرد و کارایی را برای سال‌های آینده ارائه می‌کند. آشپزخانه اغلب به عنوان قلب خانه در نظر گرفته می شود و باید با آن رفتار کرد.

GettyImages-825858254

همه می‌دانند که به یخچال، فر، مایکروویو و ماشین ظرفشویی نیاز دارند، اما ممکن است متوجه فهرست طولانی گزینه‌های بین این گزینه‌ها نباشند. آیا این تعداد لوازم زیاد است یا شاید کافی نباشد؟ مردم ساعت‌ها، شاید حتی روزها یا هفته‌ها به این فکر می‌کنند که چه نوع کابینت، کانتر و پشتی می‌خواهند، چرا فکر و دقت زیادی به کاربردی‌ترین قسمت‌های آشپزخانه خود نمی‌کنند؟ یک چیز مطمئن است، شکست در آماده شدن و سپس آماده شدن برای شکست. بدون اینکه فکر یا تحقیق زیادی در مورد وسایل مورد نیاز خود داشته باشید. آشپزخانه شما ممکن است وقتی کامل شود زیبا به نظر برسد، اما ممکن است آنطور که انتظار داشتید کار نکند. در Appliance World ما تعدادی از آگاه ترین و آموزش دیده ترین کارکنان فروش را داریم که شما را در مورد تمام سوالات و نیازهای لوازم خانگی راهنمایی می کنند. از چه نوع وسایلی، با کدام برندها و حتی چه مدل های خاصی با نیازهای فردی شما مطابقت دارد و چگونه می خواهید از آشپزخانه خود استفاده کنید. بهترین از همه Appliance World از نزدیک با شما و مدیر پروژه شما همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی انجام می شود.

هیچ خانواده ای مثل هم نیست، پس چرا باید بازسازی آشپزخانه شما باشد؟ هر پروژه خانواده و آشپزخانه دارای اهداف، نیازها و عملکرد متفاوتی است تا زندگی آنها را کارآمدتر کند، بنابراین آنچه برای یک آشپزخانه مناسب است برای آشپزخانه بعدی کار نخواهد کرد. چه می‌خواهید آشپزخانه‌ای حرفه‌ای با فضای زیادی برای میزبانی از مجالس بزرگ خانوادگی خود داشته باشید، چیزی برای آزمایش و پختن که خانه‌تان را با رایحه‌های فوق‌العاده پر می‌کند، لوازم داخلی پنهان شده در پشت کابینت زیبایتان یا شاید فقط فضایی برای تهیه گهگاهی خوشمزه وعده های غذایی مغذی برای خانواده نزدیک شما، Appliance World آن را دارد. برخی از اولین سوالاتی که کارکنان دنیای لوازم خانگی از شما می پرسند این است که چند وقت یکبار آشپزی می کنید و چه نوع آشپزی می کنید؟ این به ما کمک زیادی می کند تا بفهمید به چه تعداد لوازم خانگی نیاز دارید و چه لوازمی می خواهید.

mapodile_GettyImages_cookingskills-cd785016303f440cb35f516c56707af7-400x200

همه با محدوده آشپزخانه، اجاق و سطح پخت و پز شما در یک واحد آشنا هستند. این استاندارد برای بسیاری از آشپزخانه‌ها برای سال‌های متمادی بوده است و برای سال‌های آینده نیز به عنوان یک عنصر اصلی در آشپزخانه‌ها باقی خواهد ماند، در حالی که صرفه‌جویی در فضا عالی است و تنها گزینه شما نیست! دلایل زیادی وجود دارد که می‌توانید جایگزین دیگری از اجاق‌های دیواری و ترکیبی از اجاق‌های پخت و پز یا سطحی را در نظر بگیرید. آیا از خم شدن خسته شده اید، اقلام داغ و سنگین را با احتیاط از آن حفره های کم فر خارج می کنید، به فضای بیشتری نسبت به سطح فر نیاز دارید یا گزینه های بیشتری در مورد سطح آشپزی خود می خواهید؟ دلیل هر چه باشد، Appliance World اینجاست تا به شما کمک کند تا به پاسخ درست برسید. اجاق های دیواری نه تنها دسترسی آسان تری به حفره فر شما فراهم می کنند، بلکه اغلب دارای حالت ها و عملکردهای بیشتری هستند تا پخت شما سازگارتر شود.

اگر به فکر یک اجاق گاز دیواری هستید، باید سطح پخت و پز را نیز در نظر بگیرید. اولین انتخاب شما بین یک اجاق گاز یا یک صفحه آشپزخانه خواهد بود، اما تفاوت آن چیست؟ تفاوت اصلی این است که یک اجاق گاز استاندارد به کانترهای شما می ریزد و همه شعله ها و کنترل های شما روی یک سطح قرار می گیرد در حالی که کنترل ها در زیر سطح پخت و پز قرار دارند. هنگام انتخاب بین این گزینه‌ها، متغیرهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، با این حال متخصصان لوازم خانگی شما در Appliance World به هر سؤالی پاسخ می‌دهند تا سطح مناسبی را برای نیازهای آشپزی شما فراهم کنند.

Cooktop-Vs-Rangetop

وسایل آشپزی شما تنها وسایل مهم در آشپزخانه شما نیستند، زیرا برخی از یخچال ها حتی مهم تر هستند. اغلب به عنوان جعبه ای برای سرد نگه داشتن غذا و نوشیدنی فکر می شود گزینه های یخچال شما به طور گسترده ای رشد کرده است. یخچال‌های ایستاده همیشه محبوب، گزینه‌ای ساده را ارائه می‌دهند، در حالی که یخچال‌های داخلی که می‌توانند با کابینت شما ترکیب شوند و عمر مواد غذایی شما را افزایش دهند، هزینه‌ای دارند. اگر اغلب به دنبال فضای بیشتر در یخچال خود هستید، همیشه بهتر نیست. یخچال زیر پیشخوان گزینه ای عالی برای نگهداری چیزهایی مانند تنقلات و نوشیدنی هایی است که معمولاً قفسه ها و کشوهای شما را شلوغ می کنند. یخچال اختصاصی برای چیزهایی مانند شراب،

انواع یخچال

لوازم خانگی تنها تمرکز ما هستند، بنابراین می توانیم اطمینان حاصل کنیم که دقیقاً آنچه شما نیاز دارید به دست می آوریم. همه این امکانات و موارد دیگر در Appliance World در دسترس و نمایش داده شده است. ما ۷ روز در هفته برای یافتن لوازم مناسب برای شما و نیازهای آشپزخانه شما در دسترس هستیم، بنابراین درنگ نکنید و همین امروز تماس بگیرید تا پروژه آشپزخانه خود را به درستی شروع کنید!