نکات تعمیر و نگهداری مایکروویو

نکات تعمیر و نگهداری مایکروویو

 

مایکروویو Sub-Zero-Wolf-Oven-300×147 در بیشتر موارد، مایکروویوها مانند وسایل ساده و قابل اعتماد به نظر می رسند. با این حال، درست مانند هر وسیله دیگری در خانه شما، این امکان وجود دارد که مایکروویو شما هر چند وقت یکبار نیاز به تعمیر داشته باشد.

به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که اجاق مایکروویو شما نسبت به گذشته زمان بیشتری برای گرم کردن و پختن اقلام نیاز دارد، ممکن است بخواهید یک متخصص را استخدام کنید تا مشخص کند کدام قسمت از مایکروویو شما ممکن است خراب باشد. در بسیاری از موارد، یک متخصص می‌تواند تشخیص دهد که آیا باید یک مایکروویو جدید را به طور کلی خریداری کنید یا خیر. در واقع هر مایکروویویی که بیش از پانزده سال قدمت دارد باید تعویض شود. خوشبختانه امروزه مایکروویوهای زیادی در بازار موجود است که برای یک خانه معمولی مقرون به صرفه هستند.

اگر کمتر از پانزده سال است که اجاق مایکروویو خود را دارید و معتقدید که باید یک تکنسین خدمات لوازم خانگی C&W را برنامه ریزی کنید تا برای تعمیر مایکروفر به خانه شما بیاید، به شدت توصیه می شود که خودتان آن را تعمیر نکنید، به خصوص اگر در زمینه لوازم برقی یا تعمیر لوازم برقی تجربه ای ندارند. بسیاری از مایکروویوها توانایی حمل ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ ولت برق را دارند. اگر نمی خواهید خطر برق گرفتگی را تهدید کنید، قبل از انجام هر گونه تعمیر مایکروویو به تنهایی با خدمات لوازم خانگی ماس بگیرید.

به طور کلی، اجاق‌های مایکروویو نیازی به نگهداری زیادی ندارند. با این حال، آنها به برخی نیاز دارند. یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای نگهداری از مایکروویو خود انجام دهید، تمیز کردن منظم آن است. هنگام پخت و پز یا گرم کردن اقلام در مایکروویو، با پوشاندن اقلام با مایکروویو، احتمال انفجار را کاهش دهید، اما مطمئن شوید که مقداری تهویه برای جلوگیری از تجمع فشار وجود دارد. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که سیب زمینی منفجر شده را در مایکروویو خود به دلیل تهویه ناکافی تمیز کنید. علاوه بر این، شما باید ذرات غذایی را که پس از استفاده در مایکروویو باقی مانده است حذف کنید زیرا این ذرات غذا در صورت چندین بار استفاده از مایکروویو می توانند به کربن تبدیل شوند.

برای هر گونه نیاز به تعمیر مایکروویو در آینده با خدمات سنتر سرویس تماس بگیرید.

 

لوازم یدکی و قطعات ماکروویو را نیز همواره می توانید از قطعه بانک تهیه کنید