پرداخت مطمئن

فروشگاه اینترنتی قطعه بانک، سریع ترین و مطمئن ترین انتخاب برای تامین لوازم یدکی و قطعات الکترونیک، مکانیک، لوازم خانگی، موتور سیکلت، خودرو، دوچرخه، موبایل، کامپیوتر، تلفن و …

این شعار ماست و آن را اثبات کرده و میکنیم

قطعه بانک علاوه بر سابقه طولانی در بازار فیزیکی بعنوان تعمیرکار و فروشنده قطعات (سنتر سرویس) با ارائه محتوا و تجربه غنی در فروش قطعات و سابقه طولانی فعالیت و تحویل به موقع و موفق سفارشات به مشتریان، و ارائه خدمات مورد انتظار به بهترین شکل ممکن، سابقه درخشانی از نحوه فعالیت خود ایجاد نموده است و همواره به عنوان برندی پیشرو در زمینه قطعات لوازم خانگی نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. با توجه به مطالب گفته شده، با خیالی آسوده سفارش های خود را ثبت و از خدمات منحصر به فرد قطعه بانک استفاده کنید.

شما بدون نیاز به حضور در فروشگاه قطعه بانک و حتی بدون نیاز به تماس تلفنی می توانید آنلاین از فروشگاه قطعه بانک خرید کنید و با اطمینان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به شتاب هزینه خود را پرداخت کنید و سپس سفارش خود را تحویل بگیرید.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت فروشگاه قطعه بانک ، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌ طرف قرارداد است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه قطعه بانک اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.

پرداخت از طریق واریز وجه به حساب

اگر به هر دلیلی نمی توانید از درگاه پرداخت اینترنتی عملیات خرید خود را تکمیل کنید، می توانید مبلغ خرید خود را با هماهنگی پشتیبانی ۰۲۱۴۴۲۶۹۶۴۰ بصورت کارت به کارت به حساب مدیریت واریز نمایید .

پس از پرداخت وجه لازم است تا اطلاعات هویتی (نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، آدرسی که کالا باید به آن آدرس ارسال شود و همچنین لینک کالای انتخاب شده از وب.سایت فروشگاه قطه بانک را به شماره تلگرامی ۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶ ارسال کنید، تا همکاران واحد سفارشات سریعا سفارش شما را آماده، بسته بندی و ارسال کنند.