پشتیبانی ۲۴ ساعته

قطعه بانک با سر لوحه قراردادن این اصل که مشتری ، سرمایه گران بها و مایه حیات هر فروشگاهی بوده و خدمات پس از فروش را مهمترین فرآیند در جذب و نگهداری مشترکین خود می دان با به کارگیری تجربیات تمامی نیروهای فعال خود در این حوزه و همچنین استفاده از تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد.

مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات ما ، پشتیبانی ۲۴ ساعته قطعه بانک از طریق تلگرام
توسط نیروهای متعهد و متخصص می باشد که خود از ماهرترین تعمیرکاران می باشند
از آنجا که دایره قطعات گسترده می باشد پیشنهاد می کنیم قبل از خرید با همکاران ما توسط پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا انتخابی درست داشته باشید .
( در صورت نداستن نام قطعه به هردلیلی نیز می توانید تصویر آنرا ارسال کنید)

بهره‌گیری از تخصص همکاران تعمیرکار که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند،
شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی قطعه بانک بوده است .
این کارشناسان از میان تعمیرکارانی انتخاب شده اند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات و تامین قطعات خود دست یابند.

به منظور رفاه حال آن دسته از تعمیرکارانی و مشتریانی که بنا به هردلیلی نام قطعه را نمی دانند یا با نام دیگری از آن قطعه نام می برند سیستم ارسال تصویر بوسیله تلگرام می تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشذ از همینرو قطعه بانک تصمیم گرفته تا پشتیبانی ۲۴ ساعته را از طریق تلگرام انجام دهد .

آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات قطعه بانک در کلیه ساعات شبانه روز می باشد.

شماره تلگرام : ۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶
لینک برقرار کردن ارتباط : http://t.me/Ghatehbank
شماره فروشگاه : ۰۲۱۴۴۲۶۹۶۴۰