لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

نکاتی برای تهیه غذا

چه غذایی درست کنیم

شام های خانوادگی برای استراحت در روز – یک غذای خوشمزه و دلسوز برای پذیرایی از خودتان… همه ما آن را دوست داریم.

اما اگر واقعاً نمی دانید چه چیزی بپزید چه؟ یا در تنگنای زمانی هستید و دوست دارید برای عزیزان خود چیزی هم سالم و البته خوشمزه تهیه کنید.

اینها دلایل عالی برای امتحان کردن غذای آماده هستند!

این روند عمدتاً با علاقه مندان به تناسب اندام شروع شد که وعده های غذایی را برای پایبندی به برنامه های غذایی خاص خود آماده می کردند.

اکنون پیش‌پز کردن وعده‌های غذایی برای وقت‌های ناهار در دفتر، برای روز کودکتان در مدرسه یا برای شام با تمام خانواده مطابق با آخرین روند است.

 هرکسی که می‌خواهد یک رژیم غذایی سالم، خوشمزه و متعادل داشته باشد، مواد تازه و باکیفیت را ترجیح می‌دهد و در زمان صرفه‌جویی می‌کند.

 لوازم یدکی غذاساز

 

یکی از مزیت‌های آماده‌سازی غذا این است که باید فقط یک بار بپزید تا غذاهای خوشمزه را برای روزهای آینده سرو کنید. بنابراین، همچنین به معنای ذخیره و نگهداری غذای از پیش پخته شده خود بدون نگرانی در مورد از دست دادن طعم یا بافت است.

از آنجایی که طولانی کردن ماندگاری در اینجا کلیدی است، یک راه حل آسان برای تازه نگه داشتن غذا برای مدت طولانی تر وجود دارد:

آب بندی با خلاء!سیستم تازه Bosch با ارائه وسایل کمکی هوشمندانه برای آشپزخانه که به راحتی می توانند به یک دستگاه قدرتمند تبدیل شوند،

از شما در آماده کردن وعده های غذایی خود برای کل هفته پشتیبانی می کند.

به لطف فناوری خود، مخلوط کن، همزن دستی و همزن دستی ۲ در ۱ می تواند با در بسته نگه داشتن ظروف آماده شده شما و رساندن مراحل آماده سازی غذا به سطح کاملاً جدیدی، عمر مفید را افزایش دهد.

تمام امکانات، فناوری و محصولات سیستم وکیوم تازه را کشف کنید اینجا

فواید تهیه غذا
روش های صرفه جویی در زمان همیشه زمان با کیفیت بیشتری را برای شما فراهم می کند و به لطف آماده سازی غذا، این سوال روزانه “امروز چه بپزم؟

” تاریخ است از آنجایی که غذای خانگی معمولاً خوشمزه ترین و سالم ترین گزینه است، همیشه باید اولین انتخاب شما باشد.

آماده کردن غذا فرصتی عالی برای ایجاد یک رژیم غذایی سالم منظم در روال آشپزخانه شماست:

به شما این امکان را می دهد که غذاهای خانگی را که آگاهانه تهیه کرده اید، بخورید، حتی زمانی که زمان کم است.

یکشنبه ها برای تهیه غذا ایده آل هستند. در طول هفته، ظروف آماده شده فقط باید کنار هم قرار گیرند یا گرم شوند.

این سریع است و نه تنها در زمان خرید اضافی صرفه جویی می کند، بلکه می تواند خرید مواد غذایی را حتی کارآمدتر کند. با تهیه فهرستی از آنچه که باید هر روز از قبل بپزید، فقط آنچه را که واقعاً نیاز دارید خریداری می کنید،

بنابراین هیچ غذایی برای مدت طولانی در انبار باقی نمی ماند.اما در مورد این روند فواید بسیار بیشتری وجود دارد:

همه ما می دانیم که غذاهای تازه تهیه شده همیشه طعم بهتری دارند، حتی زمانی که از قبل پخته شده باشند. قبل از پختن نه تنها به شما کمک می کند تا در زمان صرفه جویی کنید و انعطاف پذیرتر باشید،

بلکه به کنترل موادی که انتخاب می کنید نیز کمک می کند. از آنجایی که آماده سازی کاملاً به شما بستگی دارد، می توانید آگاهانه از افزودنی های مضر یا جایگزین های قند پنهان اجتناب کنید. اگر شما یا خانواده‌تان از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنید،

می‌توانید وعده‌های غذایی خود را مطابق با منوی غذایی خود تهیه کنید، حتی زمانی که در حال حرکت هستید.

وقتی غذای خود را برای خانواده یا خودتان تهیه می کنید، می توانید نیازهای فردی و ترجیحات طعمی خود را در نظر بگیرید –

عالی به نظر نمی رسد؟ فقط اجازه دهید خلاقیت شما جریان یابد!قبل از پختن نه تنها به شما کمک می کند تا در زمان صرفه جویی کنید و انعطاف پذیرتر باشید،

بلکه به کنترل موادی که انتخاب می کنید نیز کمک می کند. از آنجایی که آماده سازی کاملاً به شما بستگی دارد،

می توانید آگاهانه از افزودنی های مضر یا جایگزین های قند پنهان اجتناب کنید. اگر شما یا خانواده‌تان از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنید،

وعده‌های غذایی خود را مطابق با منوی غذایی خود تهیه کنید، حتی زمانی که در حال حرکت هستید. وقتی غذای خود را برای خانواده یا خودتان تهیه می کنید،

می توانید نیازهای فردی و ترجیحات طعمی خود را در نظر بگیرید – عالی به نظر نمی رسد؟

فقط اجازه دهید خلاقیت شما جریان یابد!قبل از پختن نه تنها به شما کمک می کند تا در زمان صرفه جویی کنید و انعطاف پذیرتر باشید،

بلکه به کنترل موادی که انتخاب می کنید نیز کمک می کند. از آنجایی که آماده سازی کاملاً به شما بستگی دارد، می توانید آگاهانه از افزودنی های مضر یا جایگزین های قند پنهان اجتناب کنید.

اگر شما یا خانواده‌تان از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنید، می‌توانید وعده‌های غذایی خود را مطابق با منوی غذایی خود تهیه کنید، حتی زمانی که در حال حرکت هستید. وقتی غذای خود را برای خانواده یا خودتان تهیه می کنید، می توانید نیازهای فردی و ترجیحات طعمی خود را در نظر بگیرید – عالی به نظر نمی رسد؟

فقط اجازه دهید خلاقیت شما جریان یابد!وقتی غذای خود را برای خانواده یا خودتان تهیه می کنید، می توانید نیازهای فردی و ترجیحات طعمی خود را در نظر بگیرید – عالی به نظر نمی رسد؟

فقط اجازه دهید خلاقیت شما جریان یابد!وقتی غذای خود را برای خانواده یا خودتان تهیه می کنید، می توانید نیازهای فردی و ترجیحات طعمی خود را در نظر بگیرید – به نظر نمی رسد؟ فقط اجازه دهید خلاقیت شما جریان یابد!

سبزیجات تازه و پخته شده در کاسه

نکته مهم دیگر در مورد تهیه غذا، مدت زمان ماندگاری آن است.

شرایط نگهداری عالی و بهترین جعبه های ناهار چیست که غذا را برای مدت طولانی تری تازه و خوش طعم نگه می دارد؟

وقتی پایان هفته نزدیک می شود، دوست دارید از یک غذای از پیش پخته لذت ببرید که به همان اندازه خوشمزه و تازه باشد که در ابتدای هفته خوردید.

چاشنی سبزیجات با روغن زیتون

سیستم تازه Bosch یک راه حل ساده برای روال آماده سازی غذای جدید شما است:

وسایل کمکی آشپزخانه سازگار ۲ در ۱ هوا را از ظروف جاروبرقی مناسب و قابل استفاده و کیسه های جاروبرقی قابل استفاده مجدد از طریق یک پمپ جاروبرقی قدرتمند با فشار دادن یک دکمه حذف می کند.

با کمک آنها می توانید به راحتی غذاهای آماده شده خود را برای روزها در یخچال نگهداری و نگهداری کنید

زیرا فناوری خلاء غذا را برای مدت طولانی تری تازه و خوش طعم نگه می دارد. وقتی در فریزر نگهداری می شود، دیگر حتی لازم نیست نگران سوختن فریزر باشید. به این ترتیب مطمئن می شوید که تمام خانواده می توانند هر روز از غذاهای خود به گونه ای که گویی تازه پخته شده اند لذت ببرند.

به لطف ویژگی ۲ در ۱، دستگاه های هوشمند آشپزخانه نه تنها به شما کمک می کنند تا ظروف آماده سازی غذای خود را ذخیره کنید،

بلکه در هر مرحله از فرآیند آماده سازی به شما کمک می کنند. به عنوان مثال، با تعویض پمپ خلاء با لوازم جانبی مختلف برای خرد کردن،برش، خرد کردن، رنده کردن، ورز دادن و هم زدن، می توانید بوش را به راحتی بچرخانید.همزن دستی در یک غذاساز کوچک

چه سس های خانگی، چه سوپ پوره، سالادهای فانتزی، سبزیجات خوشمزه یا دسرهای شیرین:

دستیارهای آشپزخانه Bosch 2in1 نه تنها برای آماده کردن ظروف ایده آل هستند، بلکه برای آب بندی و نگهداری آن ها بعد از خلاء نیز مناسب هستند.

صحبت از ذخیره سازی و انجماد: شما یک افزودنی ارزشمند در آن خواهید یافتویتافرشسیستم داخل بسیاری از یخچال های بوش، که بهترین شرایط را برای سبزیجات و میوه ها برای شما فراهم می کند زیرا رطوبت مطلوبی را حفظ می کنند و به راحتی می توان آنها را با نیازهای تازه و ایده آل تنظیم کرد. این پایه عالی برای تهیه غذا است!

یخچال را با ظروف نگهداری مواد غذایی باز کنید

آماده سازی غذا برای هفته
مهمتر از همه، آماده سازی غذا در مورد یک چیز است: برنامه ریزی از قبل! اگر “برنامه آماده سازی غذا” خود را برای یک هفته از قبل تهیه کنید،

می توانید خریدهای خاصی انجام دهید و غذا را بدون باقی مانده های ناخواسته آماده کنید. غذاهایی که می توان به راحتی تهیه کرد شامل سالاد، اسموتی، سوپ، برنج، رشته فرنگی و غذاهای کوسکوس است.

بیایید با صبحانه کامل شروع کنیم: یک اسموتی تازه ویتامین های مهمی را برای ما فراهم می کند و می تواند یک روز پر از نشاط را به ما پاداش دهد.

با رنگ میوه ای و تازه اش، کل خانواده را سر میز صبحانه به وجد می آورد. نکته ما:

اسموتی ها را عصر قبل آماده کنید تا در صبح کارآمدتر باشند! به فکر ذخیره سازی،بوشبه شما امکان می دهد در شرایط خلاء مخلوط کنید

تا اکسیژن داخل پارچ مخلوط کن به حداقل برسد. این فرآیند اکسیداسیون را کند می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که اسموتی‌های مخلوط‌شده

با خلاء تا ۵ برابر بیشتر ویتامین C را پس از ۲۴ ساعت در مقایسه با مخلوط‌های معمولی بدون حفظ می‌کنند.

به سادگی اسموتی خود را داخل بطری وکیوم ToGo ببندید، آن را در یخچال نگهداری کنید و صبح روز بعد با چند دقیقه خواب اضافی و یک شات عالی از ویتامین ها به خود پاداش دهید!

برای وقت اداری، مدرسه یا ناهار در خانه، یک سالاد مخلوط با کینوآ، هویج، تخمه کدو تنبل، خیار، نخود و بادام خرد شده می‌تواند تنوع زیادی را فراهم کند.

یک کاسه خوشمزه با هوموس، فلافل، گل کلم پخته و برنج نیز یک میان وعده سالم برای شارژ مجدد باتری در نیمه دوم روز است.

انواع مختلفی از سالادها و کاسه ها وجود دارد که می توان آنها را هنگام تهیه غذا امتحان کرد. شاید بچه های شما یک کاسه میوه با غلات خود ساخته را ترجیح دهند، در حالی که شما یک نسخه دلچسب برای خود تهیه می کنید؟

برای شام نیز می‌توانید خلاق باشید و خانواده‌تان را با یک غذای کلاسیک که همه دوستش دارند – نودل با گوشت چرخ کرده یا سس گوجه‌فرنگی شگفت‌زده کنید.

بهترین چیز در مورد دستور تهیه این غذا این است که طعم سس حتی بهتر از روزی که آماده شد دوباره گرم می شود. چرا؟

زیرا همه طعم ها زمان کافی برای خیساندن داشتند!این اثر حتی در ظروف خلاء مهر و موم شده تشدید می شود. ما نمی‌توانیم دلیل بهتری برای آماده کردن غذا بیاندیشیم.

 

 

0