۳۷ دستور پخت با پلوپز

۳۷ دستور پخت با پلوپز

این ۳۷ دستور پخت پلوپز با ایده های گیاهی، گیاهخواری و بدون گلوتن چیزی برای همه ارائه می دهد! چه هوس یک صبحانه سالم، شام سالم یا دسر شیرین داشته باشید، پلوپز می تواند کار را انجام دهد و در وقت و انرژی شما صرفه جویی کند. با استفاده از این لیست مفید، یک وعده غذایی یا میان وعده خوشمزه با کمترین تلاش تهیه خواهید کرد!

کلاژ دستور پخت پلوپز در پس زمینه سفید.

در حالی که این لیست از غذاهای پلوپز بیشتر بر روی دستور العمل های مبتنی بر برنج تمرکز دارد، شما همچنین می توانید برای تهیه بلغور جو دوسر، پنکیک، تخم مرغ، کاسه های بوریتو و موارد دیگر الهام بگیرید! مطمئناً، پلوپزها برنج عالی را درست می کنند، اما گزینه ها قطعاً به همین جا ختم نمی شوند. به خواندن ادامه دهید تا در مورد همه چیزهای سرگرم کننده و خوشمزه برای پختن در پلوپز بدانید!

ناسی اودوک بتاوی (برنج نارگیل اندونزیایی)

اولین در این لیست این برنج اندونزیایی معطر است که خانه شما را با عطر دوست داشتنی نارگیل، علف لیمو و زنجبیل پر می کند. این یکی از بهترین ایده های پلوپز است که می توانید زمانی که هوس چیزی جدید و منحصر به فرد می کنید، آن را امتحان کنید!

وگان ها و غیر وگان ها هم می توانند از این ناسی ودوک بتاوی لذت ببرند، زیرا قابل تنظیم است و می توان آن را با طیف وسیعی از پروتئین ها مانند توفو یا مرغ جفت کرد. همچنین بدون گلوتن است!

این غذای برنجی سالم و خوش طعم که در کمتر از ۳۰ دقیقه آماده می‌شود، یک وعده غذایی عالی برای یک شب شلوغ هفته است. به علاوه، مقرون به صرفه و پر از مواد مغذی است.

کالری : ۴۲۴ – فیبر: ۲ گرم – پروتئین: ۱۰ گرم

پلوپز برنج مکزیکی

این دستور پخت پلوپز مکزیکی به لطف تعادل کامل برنج کرکی و طعم قوی، به سرعت به یک مورد علاقه جدید در خانواده شما تبدیل خواهد شد.

این دستور العمل ساده که با مواد گیاهی و بدون گلوتن ساخته شده است، می تواند برای بسیاری از آن لذت ببرد. 

این غذای جانبی عالی برای ست کردن با تاکو، بوریتو، انچیلادا یا ناچو است. تنها به ۵ دقیقه زمان آماده سازی و ۳۰ دقیقه زمان پخت نیاز دارد، به راحتی می توان فهمید که چرا طرفداران مورد علاقه است.

کالری : ۱۷۰ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۳ گرم

دسر برنج شیرین کره ای

تنها با تعداد انگشت شماری از مواد، یکی از خوشمزه ترین دسرهای پلوپز را خواهید داشت! 

از آنجایی که این سس حاوی عسل و سس سویا است، به طور طبیعی گیاهخوار یا بدون گلوتن نیست، اما اگر محدودیت های غذایی دارید، قطعا می توانید تغییراتی در این زمینه انجام دهید. عسل را با ملاس عوض کنید و از آمینوهای نارگیل استفاده کنید.

همه با این برنج شیرین بسیار تحت تاثیر قرار خواهند گرفت! در حالی که به زمان بیشتری نسبت به سایر دستور العمل های موجود در این لیست نیاز دارد، کاملا ارزشش را دارد!

کالری : ۲۶۶ – فیبر: ۲ گرم – پروتئین: ۴ گرم

برنج لیموی گشنیز

درست کردن برنج لیموی گشنیز هرگز آسان نبوده است، به لطف پلوپز! با استفاده از گشنیز معطر و آب لیموی تند طعمی واقعی برای جوانه های چشایی است.

اگر می‌خواهید کاسه‌های بوریتو را کمی هیجان‌انگیزتر کنید، این یک گزینه عالی برای شماست. مواد ساده همگی وگان و بدون گلوتن هستند!

تنها در ۳۰ دقیقه برنج سفید عالی با طعم مرکبات تازه خواهید داشت. حتما این را به لیست دستور العمل های ساده پلوپز خود اضافه کنید تا امتحان کنید!

کالری : ۱۷۱ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۳ گرم

پلوپز نارگیلی برنج

برای تهیه این دستور ساده فقط به برنج یاس، شیر نارگیل، نمک و آب نیاز دارید! تنها در ۲۵ دقیقه، یکی از بهترین دستور العمل های پخت برنج را با طعم نارگیل مقاومت ناپذیر خواهید داشت.

اگر عاشق برنج هستید، اما هوس چیزی کمی هیجان‌انگیزتر و خوش طعم‌تر شده‌اید، حتماً باید برنج نارگیل را امتحان کنید!

من عاشق بسیاری از دستور العمل ها هستم که می توان آن را با آنها جفت کرد و آن را به خصوص با غذاهای تایلندی خوشمزه یافت! آن را با کاری زرد یا پد تای به عنوان غذای اصلی امتحان کنید.

کالری : ۳۵۵ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۶ گرم

پلوپز آسان برنج سرخ شده با تخم مرغ

شما جایگزین سالم تری برای برنج سرخ شده در پلوپز خواهید داشت. بهترین قسمت؟ این برنج سرخ شده یک دیگ خوش طعم فقط ۱۰ دقیقه زمان می برد. 

این غذای ساده با سوسیس چینی، آب مرغ، سس سویا، تخم مرغ، کره و سس ماهی درست می شود. با این حال، اگر محدودیت های غذایی دارید، قطعا می توانید این دستور غذا را هم گیاهی و هم بدون گلوتن با کمی تغییرات درست کنید.

شما عاشق طعم umami که در این برنج تزریق می شود، خواهید بود! اضافه کردن به لیست غذاهای آسان پلوپز ضروری است!

کالری : ۳۶۷ – فیبر: ۲ گرم – پروتئین: ۱۳ گرم

پلوپز سبزی بریانی

آماده برای لذت بردن در کمتر از یک ساعت، این بریانی سبزی گرم و آرامش بخش است که باید امتحان کنید! اگر می‌خواهید غذاهای بیشتری را در یک پلوپز بپزید، بگذارید این الهام بخش شما برای شروع باشد.

این غذا با تمام مواد گیاهی درست شده است و می تواند ۸ عدد سرو کند، که آن را به یک انتخاب عالی برای یک وعده غذایی با خانواده یا میزبانی یک شام خاص تبدیل می کند.

با ترکیب معطری از ادویه جات ترشی جات مانند پودر زردچوبه، دارچین، زنجبیل، هل، برگ بو و پودر فلفل قرمز، به راحتی می توان متوجه شد که چرا این ماده برای مردم بسیار خوشایند است. همه برای چند ثانیه با این شام آسان شبانه روز برمی گردند.

کالری : ۲۶۰ – فیبر: ۴ گرم – پروتئین: ۶ گرم

کاسه وگان بوریتو (بهتر از چیپوتل!)

این کاسه بوریتوی خوشمزه تنها در ۳۰ دقیقه آماده خوردن است. برنج گشنیز-آهک با سبزیجات فاهیتا، گواکامول، و ذرت ذغالی و سالسا گوجه فرنگی اختیاری همراه است. 

با دستور العمل قابل تنظیمی مانند این، می توانید با استفاده از لوبیا سیاه یا سوفریت چیزها را گیاهی نگه دارید. اگر کمی گوشت میل دارید، مرغ کبابی یا کارنه اسادا را اضافه کنید.

این کاسه غنی از مواد مغذی است و برای آماده سازی غذا عالی است! آن را برای ناهار یا شام درست کنید و باقیمانده آن را برای یکی دو روز بعد ذخیره کنید.

کالری : ۲۶۱ – فیبر: ۳ گرم – پروتئین: ۴ گرم

برنج اسپانیایی آسان در پلوپز

این برنج اسپانیایی راحت و آسان فقط به چند ماده اصلی از جمله یک قوطی گوجه فرنگی، یک پیاز کوچک، زیره و پودر سیر نیاز دارد. ادویه های گرم همراه با برنج کرکی، این را در میان دستور العمل های آسان پلوپز مورد علاقه طرفداران قرار می دهد.

برنج اسپانیایی یک غذای جانبی عالی وگان و بدون گلوتن است که می تواند با افزودن پروتئین و برخی چربی های سالم مانند آووکادو به غذای اصلی تبدیل شود.

من به طور خاص دوست دارم که این برنج بسیار همه کاره است. آن را در انچیلادا، بوریتو، تاکو و خیلی چیزهای دیگر بریزید.

کالری : ۳۰۴ – فیبر: ۳ گرم – پروتئین: ۷ گرم

دستور پخت پلوپز معطر

آیا به دنبال تهیه دستور العمل های پخت برنج سالم بوده اید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

اگر در پخت و پز در پلوپز تازه کار هستید، بهتر است با اصول اولیه شروع کنید! این دستورالعمل های گام به گام مفید را برای دستور العمل اولیه برنج با استفاده از ۲ فنجان برنج و ۴ فنجان آب دنبال کنید.

این برنج سفید ۱۰ دقیقه ای روشی آسان برای تمرین با استفاده از پلوپز است. از آنجا می توانید با طعم ها و انواع مختلف برنج بازی کنید.

کالری : ۳۳۸ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۷ گرم

کینوا به سبک جنوب غربی بسیار آسان

این کینوا به سبک جنوب غربی تنها به ۲ مرحله نیاز دارد: همه مواد را در پلوپز خود ترکیب کنید و سپس شروع را فشار دهید! این بسیار ساده است و قطعا به یکی از دستور العمل های جدید پلوپز مورد علاقه شما تبدیل خواهد شد.

هر کسی که وقتش کم است و نیاز به چیزی دارد که سریع آن را درست کند، این دستور را دوست خواهد داشت! در حالی که یک ساعت پخته می شود، می توانید تمیز کنید یا چیزهای دیگر را از لیست خود حذف کنید!

برای یک وعده غذایی دلچسب و رضایت بخش که همه از آن لذت خواهند برد، به راحتی همه غذاهای مورد علاقه خود را با آن مخلوط کرده یا روی آن اضافه کنید.

کالری : ۲۲۱ – فیبر: ۹ گرم – پروتئین: ۱۰ گرم

طرز تهیه برنج سوشی در پلوپز

این لیست از دستور العمل های برنج ساز بدون آموزش برنج سوشی کامل نخواهد بود! درست مثل برنج معمولی با هم ترکیب می شود، اما در پایان پخت روی دانه های پخته شده سرکه مزه دار ریخته و به آرامی بریزید.

این دستور العملی است که باید برای هر کسی که به دنبال افزایش سطح سوشی خود با برنج خانگی است، امتحان کند. شما می توانید تمام مواد دیگر سوشی خود را در حین پختن برنج آماده کنید و سپس با جلبک دریایی ترکیب کنید و با یک سس غوطه ور لذت ببرید!

فکر می‌کنم از اینکه این دستور پخت برنج سوشی چقدر آسان است، شگفت‌زده خواهید شد! 

کالری : ۱۷۸ – پروتئین: ۳ گرم

برنج پز سبزیجات تایلندی کاری

سبزی کاری تایلندی پلوپز بهتر از بیرون بری است! نه تنها سالم‌تر است، بلکه مملو از ادویه‌های گرم دلپذیر و شیر نارگیل خامه‌ای است.

این غذای خوشمزه شامل سس ماهی است که می توان آن را با یک جایگزین گیاهی جایگزین کرد. این شامل شکر قهوه‌ای نیز می‌شود، اما اگر دستور پخت بدون شکر را ترجیح می‌دهید، این را حذف کنید.

دفعه بعد که هوس غذای راحتی کردید، این ایده غذای پلوپز معطر را امتحان کنید! آسان، مغذی و مناسب خانواده است.

پلوپز برنج زعفرانی

برنج دانه بلند را با آب مرغ، آب لیمو، زعفران، کره و نمک کوشر دم کنید تا خوش طعم ترین غذای جانبی را داشته باشید!

اگر می خواهید سطح برنج سفید ساده را بالا ببرید و مهمانان را تحت تاثیر قرار دهید، این بهترین دستور العمل برای امتحان کردن است! در صورت نیاز از آب سبزیجات و کره گیاهی برای یک گزینه گیاهی استفاده کنید.

دستور العمل های مخلفات برای یک پلوپز هرگز خوشمزه یا آسان نبوده است! اگر در حال حاضر برنج سفید درست می کنید، این یک راه عالی برای بالا بردن سطح با حداقل تلاش است.

کالری : ۲۰۶ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۴ گرم

پلوپز مک و پنیر

وعده های غذایی یک دیگ پلوپز لازم نیست فقط به دستور العمل های مبتنی بر برنج بسنده کنید! این مک و پنیر یک غذای برنج پز خوشمزه است که هر بار به درد شما می خورد.

این رویای یک گیاهخوار است که با چدار متوسط ​​و پنیر خامه ای پر شده است. این غذا یک غذای کلاسیک کودکانه را می گیرد و آن را به چیزی تبدیل می کند که تمام خانواده از آن لذت می برند.

شما عاشق این خواهید بود که چقدر سریع با هم جمع می‌شود، با مجموع تنها ۲۰ دقیقه از شروع تا پایان. جفت شدن با اضلاع مختلف!

کالری : ۵۱۱ – فیبر: ۲ گرم – پروتئین: ۲۲ گرم

برنج و لوبیا با الهام از اسپانیایی وگان

با لوبیا و برنج وگان در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید! تنها با استفاده از یک قابلمه و مواد مقرون به صرفه، یک غذای جانبی یا غذای اصلی برنده خواهید داشت.

به طور طبیعی وگان و بدون گلوتن، این یک دستور العمل همه کاره است که بسیاری از ترجیحات غذایی را در خود جای می دهد.

تنها با ۳۵ دقیقه، یک غذای دلچسب و خوش طعم خواهید داشت. دستور العمل های پلوپز گیاهی مانند این قطعاً شایسته یک جایگاه در چرخش وعده های غذایی هفتگی شما هستند!

کالری : ۳۰۰ – پروتئین: ۸٫۵ گرم

پلوپز پودینگ برنج

این ساده ترین نسخه پودینگ برنج تا کنون است! اگر به دنبال دستور العمل های دسر برای پلوپز هستید، نمی خواهید این یکی را نادیده بگیرید.

شیرین و خامه‌ای است تا تمام هوس‌های شکر شما را برطرف کند. اگر عاشق دسرهای گرم و آرام هستید، این دسر برای شما مناسب است!

برای تهیه این دسر فقط به ۴ ماده نیاز دارید و بسیار سالم تر از جایگزین های فرآوری شده در فروشگاه است. به راحتی وگان نیز ساخته می شود!

کالری : ۳۲۸ – پروتئین: ۹ گرم

برنج کاری وگان

برنج قهوه ای را با شیر نارگیل خامه ای، زردچوبه، فلفل سیاه، پودر سیر، پودر پیاز و نمک برای یک برنج کاری ساده وگان ترکیب کنید. سبزیجات مورد علاقه مانند بروکلی و هویج و نخود را برای پروتئین اضافه کنید.

بر خلاف بسیاری از دستور العمل های گیاهی و وگان، این یکی نیز بدون آجیل و بدون سویا است! صرف نظر از رژیم غذایی خود، احتمالاً می توانید از این غذا لذت ببرید!

در ۳۰ دقیقه آماده و روی میز، یک دستور غذای آسان دارید که طعم عالی دارد، همه را راضی می کند و به حداقل تمیز کردن نیاز دارد.

لوبیا قرمز و برنج

برنج دانه بلند، لوبیا بلبلی، گوجه فرنگی و سیر یکی از ساده ترین وعده های غذایی در پلوپز است! مطمئناً شیفته طعم و سادگی این دستور خواهید بود.

چه گیاهخوار باشید و چه به دنبال کاهش مصرف گوشت تا جایی که می توانید، این لوبیا قرمز و برنج عالی هستند! به علاوه، از آنجایی که فقط در ۲۰ دقیقه آماده می شود، بهترین غذای تنبل برای آن روزهای خسته است.

به لطف فیبر و پروتئین موجود در این دستور غذا، احساس سیری و رضایت خواهید داشت! برای لذیذ بیشتر، آن را با چیپس تورتیلا و گواکامول ترکیب کنید.

کالری : ۳۳۵ – فیبر: ۱۰ گرم – پروتئین: ۱۴ گرم

برنج بروکلی پنیری

این برنج بروکلی پنیری در اولین لقمه عشق است. اکنون به شما هشدار می دهم، یک قابلمه از این برنج در هیچ خانه ای دوام زیادی نخواهد داشت – بسیار خوشمزه است!

جفت برنج دانه کوتاه با کره، پنیر، سیر، پیاز و کلم بروکلی برای یکی از خامه‌ای‌ترین دستور العمل‌های پخت برنج بدون گلوتن در اطراف! با استفاده از آب سبزیجات به جای آب مرغ، آن را گیاهی کنید.

در حالی که درست کردن آن در پلوپز بسیار آسان است، می توانید این دستور را در اجاق گاز آهسته یا قابلمه فوری نیز درست کنید. به علاوه، می توانید با انواع مختلف پنیر برای طعم های جدید بازی کنید.

دستور العمل برنج لیمو ترش

این دستور العمل برنج لیموی گیاهی، مواد ساده را به باورنکردنی ترین غذای جانبی تبدیل می کند! برنج کرکی با پوست لیمو و سبزی های خشک چاشنی می شود تا با هر لقمه ای طعم دلپذیری پیدا کند.

برنج باسماتی دارای شاخص گلیسمی پایین تری است که اگر به دنبال کاهش افزایش قند خون هستید عالی است. به علاوه، این به طور طبیعی وگان و بدون گلوتن است.

تنها با ۵ دقیقه آماده سازی، دلیلی وجود ندارد که این برنج لیمو را امتحان نکنید! آن را به لیست دستور پخت برنج پلوپز خود اضافه کنید و دفعه بعد که چیزی به همان اندازه آسان و خوش طعم می خواهید آن را درست کنید.

کالری : ۲۰۷ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۳ گرم

پلوپز آسان برنج زردچوبه

مواد را داخل آن بریزید، استارت را فشار دهید و از آنجا دور شوید که این برنج زردچوبه خوشمزه به کمال می‌پزد. 

زردچوبه راهی عالی برای افزودن غذاهای ضد التهابی به رژیم غذایی شماست! به غیر از رنگ طلایی فوق‌العاده‌اش، فواید زیادی برای سلامتی دارد. ناگفته نماند، این غذای جانبی بدون گلوتن و گیاهی است.

اگر عاشق غذاهای جانبی آسانی هستید که طعم و رنگی به میز شام می بخشد، مطمئناً عاشق این برنج خواهید بود! 

کالری : ۲۴۳ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۷ گرم

طرز تهیه بلغور جو دوسر پلوپز

مغذی و خوشمزه، این بلغور جو دوسر دارچینی سیب، صبحانه رویایی است! برای صبح‌های سرد پاییز و زمستان گرم و دنج است، در حالی که در تمام طول سال با میوه‌های فصلی قابل تنظیم است.

بدون گلوتن و وگان است، به شرطی که از جو دو سر دارای گواهی GF استفاده کنید! دارچین اضافه شده همچنین به حفظ سطح قند خون کمک می کند. 

چه کسی یک صبحانه ۳۰ دقیقه ای را دوست ندارد؟ اگر صبح‌های پرمشغله‌ای دارید اما همچنان هوس خوردن غذاهای سالم و دلچسب دارید، این بلغور جو دوسر عالی است. 

کالری : ۲۹۲ – فیبر: ۸ گرم – پروتئین: ۷ گرم

طرز تهیه ریزوتو پارمزان پلوپز

پنیر پارمزان، برنج آربوریو، سیر تازه و نصف و نیم از مواد تشکیل دهنده این ریزوتو هستند که آن را غنی و خامه ای می کنند! در مجموع ۴۰ دقیقه یک غذای جانبی آسان برای ست کردن با سبزیجات و پروتئین خواهید داشت.

این به طور طبیعی بدون گلوتن و گیاهی است و هیچ طعمی ندارد! ۴ وعده تهیه می شود تا تمام اعضای خانواده بتوانند از آن به عنوان بخشی از یک ناهار یا شام سالم لذت ببرند.

در حالی که کالری بالاتری دارد، قول می دهم ارزشش را دارد! این فوق العاده قابل تنظیم است، بنابراین می توانید مواد را تعویض کنید یا برای فیبر رژیمی، مقداری سبزیجات اضافه کنید.

کالری : ۵۶۸ – فیبر: ۳ گرم – پروتئین: ۱۷ گرم

بلغور جو دوسر آسان پلوپز با سیب و دارچین

ما دستور پخت دیگری برای بلغور جو دوسر در این لیست داریم، اما این بار با استفاده از دارچین و شکر قهوه ای. کبریت ساخته شده در بهشت!

این دستور العمل آسان همانطور که هست گیاهی است، بنابراین در صورت نیاز فقط از جو بدون گلوتن استفاده کنید. در عرض ۲۰ دقیقه، ۲ وعده بلغور جو دوسر برای یک صبحانه راحت میل کنید.

در حالی که احتمالاً انتظار دارید دستور العمل های برنج برای پلوپزها تهیه شود، من به شما می گویم که برای تهیه بلغور جو دوسر خامه ای و دنج کاملاً عالی است. این غذای مغذی را امتحان کنید!

کالری : ۲۱۵ – فیبر: ۶ گرم – پروتئین: ۶ گرم

پلوپز کنجی

پلوپز یک فرنی برنجی است که می توانید آن را برای صبحانه یا به عنوان غذای راحتی در هنگام بیماری میل کنید. تنها با ۶ ماده ساده و ۱۰ دقیقه آماده سازی، این غذای دستی به راحتی تبدیل به یک غذای مورد علاقه جدید می شود!

در حالی که این دستور پخت به آب مرغ و تکه های مرغ نیاز دارد، اما مطمئناً می توانید با مواد اولیه بازی کنید و آن را خودتان درست کنید! این فوق العاده قابل تنظیم و همه کاره است تا با تمام نیازها و ترجیحات غذایی شما مطابقت داشته باشد.

گرم، دنج، و مغذی است – چه چیزی را در مورد این مجموعه شگفت انگیز دوست ندارید؟! 

کالری : ۷۰ – فیبر: ۰٫۳ گرم – پروتئین: ۲ گرم

جو دو سر برش فولادی در پلوپز

جو دو سر برش فولادی، آب و نمک (اختیاری) … این تمام چیزی است که برای تهیه این بلغور جو دوسر اولیه نیاز دارید! از آنجا می‌توانید میوه‌ها، تاپینگ‌ها، آجیل و دانه‌های مورد علاقه خود را مخلوط کنید.

همه شما دوستداران بلغور جو دوسر، برای این روش جدید تهیه جو دوسر هیجان زده شوید! به جای اینکه در قابلمه ها و ماهیتابه های خود را بگیرید، به سادگی مواد را در پلوپز قرار دهید تا صبحانه ای راحت در آن صبح های شلوغ داشته باشید.

اگر پلوپز شما قابلیت تایمر تاخیری دارد، می توانید این بلغور جو را از شب قبل تهیه کنید و صبح آن را گرم و آماده مصرف کنید! 

پلوپز پلو پلو

چیزی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز در مورد پلو پلو وجود دارد. در مقایسه با برنج معمولی به زمان یا تلاش زیادی نیاز ندارد، اما طعم و بافت بسیار بیشتری دارد.

این یک دستور غذای بدون گلوتن عالی است که به عنوان یک غذای جانبی برای شام خانوادگی یا برای مهمانی یا مراسم خاص سرو می شود.

سبزیجات ریز خرد شده و ریز خرد شده، مواد مغذی زیادی به برنج، جعفری و پودر قورمه سبزی می افزایند که طعم آن را به همراه دارد! تا آنجا که دستور پخت پلوپز گیاهی است، این یک برنده مطلق است.

تخم مرغ در یک پلوپز

با این نکات آشپزی مفید، همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه پخت تخم مرغ آب پز در پلوپز بدانید، بیاموزید! تنها چیزی که نیاز دارید تخم مرغ، آب و یک کاسه آب یخ برای بعد است.

اگر در روش سنتی تخم مرغ های آب پز موفق نبوده اید، این یک روش عالی برای امتحان کردن است. درست کردن آنها در یک پلوپز، نتیجه مستقیم تر و ثابت تری را ارائه می دهد!

اگر مناسبت یا برانچ خاصی دارید، این روش آسان برای تخم مرغ را دوست خواهید داشت! تخم مرغ های شیطانی، سالاد تخم مرغ و خیلی چیزهای دیگر را با هم بزنید.

طرز تهیه قارچ پلوپز آسان

دوستداران قارچ، این یکی برای شماست! سوپ تغلیظ شده کرم قارچ با آب گوشت گاو، قارچ تکه‌شده و برنج ترکیب می‌شود تا یک غذای جانبی غنی و طعم‌دار به دست آید. 

اگر برای پذیرایی از خانواده یا مهمانی به یک پیش غذا یا پیش غذای آسان نیاز دارید، این برنج قارچی یک انتخاب عالی است. آن را با قارچ شیتاکه و پیاز سبز برای طعم و مزه آسیایی امتحان کنید.

ظرف ۴۵ دقیقه یک غذای برنجی سالم و دلچسب خواهید داشت که یک جایگزین عالی برای ریزوتو قارچ است. این یک غذای زیبا است که مطمئناً از آن تعریف های زیادی دریافت خواهید کرد.

نان پلوپز نرم و کرکی

پف دارترین نان ژاپنی را با پلوپز درست کنید! از بیرون نان تست سبک و در داخل شیرینی لطیفی دارد.

این یک دستور العمل عالی برای هر عاشق نان است! این یک مبادله سرگرم کننده برای نان ها و رول های سنتی برای جفت شدن با صبحانه، سوپ و موارد دیگر است. به علاوه، وگان است و می توان آن را بدون گلوتن ساخت!

ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما این در واقع یک راه بسیار آسان برای تهیه نان است. با ۱۵ دقیقه زمان آماده سازی و ۳۰ دقیقه زمان پخت، امتحان کردن این کار بیهوده است.

کالری : ۱۶۰ – فیبر: ۱٫۲ گرم – پروتئین: ۴٫۴ گرم

نان موز پلوپز

مواد کلاسیک نان موزی با هم ترکیب می شوند و حدود ۹۰ دقیقه در پلوپز می پزند. این یک راه سرگرم کننده و منحصر به فرد برای تهیه یک نان سریع خوشمزه برای صبحانه، میان وعده یا دسر است.

اگر می‌خواهید یک دستور غذای راحت و راحت داشته باشید، این نان موزی را امتحان کنید! 

نان موز همیشه مورد علاقه من بوده است و درست کردن آن در پلوپز باعث می شود که نان پف دار و مرطوب شود!

پلوپز کیک پنیر ژاپنی

چیزکیک به سبک ژاپنی فوق العاده پف دار و راحت است، بدون نیاز به فر! طعم پنیر شیرین و بافت سبکی دارد.

برای بهترین نتیجه، من توصیه می‌کنم تخم‌مرغ و لبنیات را نگه دارید، اما احتمالاً می‌توانید با استفاده از آرد بدون گلوتن کنار بیایید.

در عرض ۱ ساعت یک دسر رویایی برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خواهید داشت، زیرا ۸ دسر را سرو می کند! یا آن را پنهان کنید تا از همه چیز برای یک دسر آماده غذا لذت ببرید.

پنکیک پلوپز

در پلوپز یک پنکیک بزرگ و پف دار درست کنید! این گزینه صبحانه یا برانچ مطمئناً لبخند را بر لبان شما می آورد و ذائقه شما را فوق العاده خوشحال می کند.

این غذا با آرد همه منظوره، بیکینگ پودر، شکر سفید، تخم مرغ و شیر کم چرب برای یک صبحانه گیاهی فوق العاده که می تواند با انواع توت های تازه، خامه فرم گرفته و شربت افرا سرو شود درست می شود.

واقعا دلیلی وجود ندارد که این پنکیک غول پیکر را دوست نداشته باشید! نه تنها از نظر بصری جذاب است، بلکه سیر کننده و خوشمزه است!

کالری : ۲۲۲ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۸ گرم

ماکارونی پلوپز دلچسب با عدس

این دستور پخت ماکارونی وگان ۲۵ دقیقه‌ای و سرشار از پروتئین در شرف تبدیل شدن به وعده غذایی جدید شماست!

برخلاف بسیاری از غذاهای پاستا، این غذا بدون روغن است! به علاوه، می توان آن را با رشته فرنگی بدون گلوتن و آبگوشت کم سدیم درست کرد.

من عاشق این دستور غذا هستم که چقدر مغذی و مفید است، و شما می توانید برای ناهار روز بعد غذای اضافی درست کنید!

کالری : ۳۴۶ – پروتئین: ۱۵٫۶ گرم

کیک شکلاتی پلوپز

درست کردن این کیک شکلاتی بسیار آسان است! این کاملا با یک فنجان قهوه برای یک بعد از ظهر آهسته یا به عنوان یک دسر شیرین و لذیذ بعد از شام جفت می شود.

خوشحال خواهید شد که بدانید این کیک غنی و مرطوب حاوی تخم مرغ یا لبنیات نیست، بنابراین گیاهخواران و غیر وگان ها می توانند از آن لذت ببرند.

اگر یکی از آنهایی را دارید که شیرینی شما برای دسر صدا می کند، به این کیک شکلاتی نگاه نکنید! آن را با تاپینگ های مورد علاقه خود مانند پودر قند، لعاب وانیل یا مایه شکلاتی سفارشی کنید.

کالری : ۱۵۵ – فیبر: ۱ گرم – پروتئین: ۲ گرم

طرز تهیه برنج گوجه فرنگی (به سبک هندی)

از یک ظرف هندی تهیه شده با برنج، گوجه فرنگی رسیده، ادویه جات و سبزیجات لذت ببرید! برای یک وعده غذایی سالم، آن را با رایتا یا ماست ساده همراه کنید.

این یک دستور العمل عالی برای کسانی است که زمان کمی دارند، زیرا در کل فقط ۲۵ دقیقه طول می کشد. 

من عاشق مواد مفید و مراحل ساده این برنج گوجه فرنگی هستم. این قطعا یکی از آن غذاهای آسان پلوپز یک قابلمه ای است که می خواهید تکرار کنید! 

کالری : ۴۶۱ – فیبر: ۳ گرم – پروتئین: ۷ گرم