logo

آغاز نمایشگاه لوازم خانگی از فردا

نوزدهمین دوره نمایشگاه کالاهای خانگی، فرش ماشینی و موکت از یک تا ششم بهمن‌ماه در محل دائمی همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ در برگزار است و همشهریان می‌توانند کالاهای مودر نیاز خود را با تخفیفات نمایشگاهی تهیه کنند.

بازار نمایشگاه لوازم خانگی رو به بهبود است.

به گفته تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان لوازم خانگی در بازار همدان امید و رونق به بازار برگشته است و هم‌استانی‌ها استقبال خوبی از لوازم خانگی ایرانی دارند.
مظفر حمیدی عرضه‌کننده لوازم خانگی گفت: تولید لوازم خانگی در بازار ایرانی رو به بهبود است و مردم نیز این موضوع را پذیرفته‌اند که خرید لوازم خانگی موجب موفقیت جوانان خودشان در دستیابی به تولید و اشتغال هست.

فروشنده لوازم خانگی دیگری که در پاساژ استقلال همدان بود، خود را فوق‌لیسانس اقتصاد از دانشگاه بوعلی معرفی کرد و گفت: اگرچه تحصیل‌کرده‌ها انتظار دارند پس از فارغ‌التحصیل شدن پشت‌میز نشین باشند ولی من شغل مرتبط با رشته‌ام را پیدا کرده‌ام و سعی دارم بازاریابی را در کنار تحصیلاتم تقویت کنم.

وی که تمایل نداشت نامش درج شود، گفت: من در نظر دارم از تحصیلاتم برای تولیدای مدرن لوازم خانگی استفاده کنم و خودم را فرد موفقی می‌دانم و در نظر دارم اگر شرایط تولید لوازم خانگی در همدان مهیا نباشد به تهران مهاجرت کنم. وی افزود: تاکنون در نمایشگاه لوازم خانگی حضور نداشته‌ام.

عروس و داماد نیز از شهرستان تویسرکان برای گرفتن قیمت لوازم خانگی به بازار آمده بودند آنها از افزایش وام‌های ازدواج ابراز خوشحال می‌کردند و امیدوار بودند، بتوانند بدون توجه به حرف و حدیث اطرافیان لوازم خانگی ایرانی تهیه کنند و نقش هر چند کمی در تولید کشور داشته باشند.

وی گفت: من ۲۰ سال است در بازار همدان کار عرضه لوازم خانگی را دارم و تاکون شاهد رکود به مانند ۲ سال اخیر نبودم.

وی با بیان اینکه دلیل پایین آمدن توان خرید مردم، افزایش قیمت‌ها است، گفت: بازار در رکود نسبی به سر می‌برد و یک ماهی هست وضعیت رو به بهبود است.

فردی دیگری در بازار که در تهران لوازم خانگی تولید می‌کند، گفت: امیدوارم دادن وام‌های ازدواج تأثیر مطلوبی بر افزایش خرید زوج‌های جوان داشته باشد.

وی گفت: تا حدودی شاهد استقبال مردم و خرید با اشتیاق آنان از لوازم خانگی هستیم و این موجب دلگرمی بازار همدان شده است

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ