logo

اسنوا، همراهی با مردم را اولویت خود می داند

دست اندرکاران برند ملی اسنوا برخلاف بحران اقتصادی موجود با تمام توان از تولید تا بازار، خود را در کنار مردم احساس می کنند و امیدوارند با کاهش قیمت های مصرف کننده و ارائه طرح ویژه تخفیف در کنار فروش اعتباری، شرایط مناسبی را برای خرید لوازم خانگی توسط هموطنان فراهم کرده باشند.

هزینه کردن برای خرید لوازم خانگی یکی از دغدغه های همیشگی خانواده هاست، چرا که مستقیما با توان خرید آنان ارتباط پیدا می کند و به این خاطر پیدا کردن محصولی که هم کیفیت لازم و هم قیمت مناسب داشته باشد را دشوار می سازد.
منصور سعیدزاده مدیر روابط عمومی شرکت لوازم خانگی اسنوا، ضمن برشمردن شرایط سخت صنعت و بازار لوازم خانگی کشور گفت: علیرغم این شرایط که افزایش ناگزیر هزینه ها را در پی داشته است، شرکت اسنوا همراهی با مردم را به عنوان یک راهبرد ملی در اولویت قرار داده و به همین خاطر از یکم مرداد ماه، جشنواره آب و هوای اسنوایی به همراه تخفیف های داغ استوایی محصولات خود را آغاز نموده است.
وی اضافه کرد بر اساس این طرح، خرید کلیه محصولات این برند در محدوده زمانی مشخص و متناسب با حجم خرید از تخفیف ویژه این طرح تا سقف ده میلیون ریال برخوردار خواهند بود و تمامی نمایندگی ها و عاملین فروش این برند در سراسر کشور آماده ارائه آن به مشتریان خود هستند.
مدیر روابط عمومی اسنوا همچنین گفت: شرکت اسنوا به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در کشور با رویکرد ملی در شرایط اقتصادی حال حاضر و کمبود لوازم خانگی ناشی از ترک بازار توسط برندهای خارجی، تلاش کرده است از طریق کاهش هزینه های تولید، محصولاتی اقتصادی اما با کیفیتی بالا را در یک سبد قیمتی متنوع به بازار عرضه نماید. به همین خاطر مشتریان اسنوا می توانند کیفیت های برتر یک کالای لوکس را با قیمت های اقتصادی تر در کنار هم داشته باشند. همچنین اخیراً محصولات گروه لباسشویی اسنوا حدود هفت درصد کاهش قیمت داده شده و این روند در مورد سایر گروه های محصولی نیز در دست بررسی و اقدام است.

 

لوازم یدکی لوازم خانگی ، قطعات لوازم خانگی ، فروش اینترنتی لوازم یدکی لوازم خانگی ، پخش عمده قطعات لوازم خانگی در تهران، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لوازم خانگی، آدرس نمایندگی لوازم خانگی ، آدرس پخش عمده قطعات لوازم خانگی در تهران ، بورس لوازم یدکی لوازم خانگی در تهران ، پحش قطعات لوازم خانگی در پاساژ آلومینیوم ، مرکز قطعات لوازم خانگی تهران بورس قطعات تفال ؛ مرکز لوازم یدکی بلک اند دکر ، بورس لوازم یدکی براون ، مرکز پخش عمده قطعات مولینکس مرکز قطعات چای ساز، بورس لوازم یدکی غذاساز در تهران ، مرکز پخش عمده قطعات پارس خزر ، دیگ پلوپز ؛ پاکت جاروبرقی ؛ کیسه جاروبرقی ، واشر زودپز، فیلتر جاروبرقی، باتری جاروشارژی ، تعمیرات بخارشور دلونگی، تعمیرات اتو تفال ، تعمیرات جاروبرقی، تعمیرگاه ماکروفر، تعمیرات ماکروویو سامسونگ

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ