التهابی در بازار لوازم خانگی نیست.بازار لوازم خانگی ظرفیت افزایش بیش از این قیمت ها را ندارد.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی قم  :

التهابی در بازار لوازم خانگی نیست.بازار لوازم خانگی ظرفیت افزایش بیش از این قیمت ها را ندارد.

 رئیس اتحادیه لوازم خانگی استان قم با بیان این که التهابی در بازار لوازم خانگی مشاهده نمی شود؛ بر کاهش قدرت خرید مردم در بازار تأکید کرد و گفت:بازار لوازم خانگی ظرفیت افزایش بیش از این قیمت ها را ندارد.

غلامرضا تفتی  ضمن اشاره به بازار نسبتا آرام لوازم خانگی در استان قم  در آستانه فرا رسیدن نوروز ۹۸ گفت: باید گفت که خرید لوازم خانگی جزو اولویت های مردم در خرید پایان سال و شب عید نیست که البته افزایش قیمت ها و کاهش قدرت خرید مردم هم در این امر بی تأثیر نبوده است؛ در عین حال لازم است تا مسئولان کشور برای این کاهش قدرت خرید فکری اساسی کنند و به معنای واقعی در کنار مردم باشند.

وی ادامه داد: نظارت اتحادیه بر فروشندگان لوازم خانگی در این روزها و نسبت به گذشته بیشتر شده است و تلاش داریم تا با تداوم نصب قیمت و اتیکت بر اجناس لوازم خانگی، این نظارت را پر رنگ تر کنیم.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی استان قم همچنین اظهار داشت: یکی دیگر از راهکارهای ما برای نظارت بیشتر و کنترل بر بازار، نشست های دوره ای است که با همکاران و فروشندگان لوازم خانگی در اتحادیه برگزار می کنیم تا هم آخرین تصمیمات به اطلاع همکاران برسد و هم این که بتوانیم شنوای نظرات این عزیزان برای ارائه خدمات بهتر به مردم باشیم.

وی با توصیه به مردم برای عدم شتاب در خرید خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم این است که فقط نیازهای ضروری خود را از لوازم خانگی خریداری کنند؛ حتی افرادی که برای تهیه جهیزیه مشغول هستند؛ می توانند با فراغت بال و بدون عجله اقدام به خرید کنند؛ چراکه به نظر می رسد بازار لوازم خانگی ظرفیت افزایش بیش از این قیمت ها را ندارد و از این رو لازم است تا آرامش در خرید از سوی مردم حفظ شود.

دیدگاه‌ها ۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ