logo

بزرگترین نمایشگاه لوازم خانگی شمال کشور در گلستان آغاز به کار کرد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گلستان گفت: هجدهمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی گلستان که یکی از مهمترین و بزرگترین رویدادهای تخصصی شمال کشور است، از روز گذشته در استان آغاز به‌کار کرد.

مهرداد یزدی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت:در این دوره ۳۰ برند تخصصی در قالب کالاهای تخصصی لوازم خانگی حضور دارند که تعداد این شرکت‌ها نسبت به سال گذشته رشدی ۱۰۰ درصدی پیدا کرده است.

وی گفت:هجدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، لوستر و فرش ماشینی استان در فضایی به مساحت ۶ هزار مترمربع و با حضور ۵۰ تولید کننده و نمایندگان فروش از ۸ استان کشور از جمله گلستان، تهران، مازندران، خراسان، زنجان، آذربایجان شرقی، اصفهان و گیلان در حال برگزاری است.

یزدی خاطرنشان کرد:این نمایشگاه مهمترین رویداد تخصصی شمال کشور است که به معرفی محصولات جدید، ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط و شناسایی تولید کنندگان داخلی، آشنایی با آخرین دستاوردها و فن‌آوری‌های تخصصی ارائه شده از سوی مشارکت کنندگان، فراهم کردن فرصت انعقاد قراردادهای کاری، پیشرفت و توسعه فعالیت‌های اقتصادی شرکت کنندگان، یافتن نمایندگان فعال شناخت نیازهای مشتری، ارزیابی نحوه افزایش توان صنایع لوازم خانگی می‌پردازد.

وی ادامه داد:هجدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، لوستر و فرش ماشینی گلستان از روز گذشته ۷ بهمن ماه در استان برپا شده و تا ۱۱ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان دایر است.

یزدی گفت:علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲ هر روز از این نمایشگاه و آخرین تولیدات لوازم خانگی بازدید کنند.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ