logo

تخفیف غرفه‌داران در نمایشگاه لوازم خانگی

نوزدهمین نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی همزمان با یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی، کف‌پوش و صنایع وابسته از ۱ تا ۶ بهمن‌ماه هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ و روز جمعه به صورت یکسره در نمایشگاه‌های استان همدان پذیرای شهروندان و علاقه‌مندان می‌باشد.

از سراسر کشور ۸۰ واحد از جمله شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، کاشان، قزوین، قم، کرج، زنجان و همدان در نمایشگاه لوازم‌خانگی حضور دارند و محصولات خود را عرضه می‌کنند، همچنین تولیدکننده‌ها نام‌ها و برندهای معتبر فروش، محصولات مادیران، برتینو، محصولات هیمالیا، جنرال، دوو و آریانا را به نمایشگاه آورده‌اند.

شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه انتظار دارند با تخفیفاتی که برای مشتریان در نظر گرفته‌اند بتوانند خواسته‌های آنان از نمایشگاه را برآورده کنند و روز پایانی با رضایت بیشتری به کار خود پایان دهند.

طبق گفته بازدیدکنندگان از نمایشگاه امسال کالاهایی که تولیدکنندگان لوازم خانگی و دیگر استان‌های کشور به نمایشگاه آورده‌اند نسبت به اجناس نمایشگاه سال گذشته تنوع بیشتری دارد.

غرفه‌داران در گفت‌وگو با همدان‌پیام استقبال مردم در ساعات آغاز به کار نمایشگاه را غیرقابل تصور می‌دانستند و از اینکه بازدید بیشتر شهروندان در نمایشگاه به خرید منجر می‌شود ابراز رضایت بیشتری دارند. این موج استقبال سبب شده غرفه‌داران برای عروس و دامادها هم تخفیف ویژه در نظر بگیرند و علاوه بر این خریداران می‌توانند تا ۶ ماه از این مزایا استفاده کنند.

گفتنی است نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی همزمان با یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی، کف‌پوش و صنایع وابسته از ۱ تا ۶ بهمن‌ماه هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برپا می‌باشد.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ