logo

ثبات در قیمت لوازم خانگی/ کالا در بازار هست، مردم قدرت خرید ندارند

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی شهرکرد گفت: در حال حاضر رشد قیمت در بازار لوازم خانگی متوقف شده است و حتی در برخی محصولات داخلی کاهش قیمت وجود دارد.

جمشید کلاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، گفت: قیمت لوازم خانگی در بازار روند نزولی داشت اما با افزایش قیمت دلار مجددا شاهد رشد قیمت‌ این اقلام هستیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی شهرکرد با اشاره به اینکه افزایش قیمت لوازم خانگی ارتباطی با اصلاح قیمت بنزین ندارد، افزود: از چند روز قبل از بحث سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن شاهد رشد قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی بودیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر رشد قیمت در بازار لوازم خانگی متوقف شده است و حتی در برخی محصولات داخلی کاهش قیمت وجود دارد.

کلاهی با تاکید بر اینکه نمی‌توان درمورد بازار لوازم خانگی پیش‌بینی کرد، افزود: قیمت لوازم خانگی مستقیما به نوسانات قیمت دلار وابسته است کما اینکه از اواخر شهریورماه به بعد که قیمت دلار روند کاهشی داشت، قیمت لوازم خانگی خارجی نیز کاهش داشت.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی شهرکرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعیت اجناس در بازار خوب است، اما با توجه به بحث گرانی و وضعیت اقتصادی مردم، بازار رونق چندانی ندارد، قبلا مردم بیشتر خرید می‌کردند اما الان اگر نیاز مبرمی داشته باشند خرید می‌کنند.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ