logo

خزان مشتری و قیمت، گریبان گیر بازار لوازم خانگی زنجان در پاییز

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی و اداری زنجان گفت: اخیرا شاهد رکود و کاهش قیمت در بازار لوازم‌خانگی هستیم.

سیدمحمد موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر بازار در رکود به سر می‌برد و امیدواریم این رکود ادامه‌دار نباشد؛ چراکه فعالان اقتصادی این حوزه بیشتر متضرر می‌شوند.

این مسئول ادامه داد: اخیرا قیمت لوازم خانگی کاهش داشته که یکی از دلایل آن کاهش قیمت ارز است، البته دیگر دلیلی که می‌توان برای این کاهش قیمت در نظر گرفت، کاهش تقاضا است.

وی افزود: اگر رکود در بازار ادامه یابد، امکان کاهش قیمت نیز ادامه می‌یابد و متاسفانه در این بین شاهد کاهش تقاضا در بازار لوازم‌خانگی زنجان نیز هستیم.

موسوی با اشاره به وجود برخی برندهای تقلبی در بازار، تصریح کرد: پس از افزایش ناگهانی قیمت در بازار لوازم‌خانگی، شاهد وجود برخی برندهای تقلبی در بازار بودیم که از شهرهای مرزی به بازار زنجان وارد می‌شد که در این شرایط متقاضیان خرید لوازم‌خانگی باید توجه بیشتری را داشته باشند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی و اداری زنجان از شهروندان درخواست کرد که به خرید اقلام موردنیاز خود از فروشندگی‌های معتبر دارای مجوز و نمایندگی مجاز و نیز دریافت فاکتور هنگام خرید اهمیت دهند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گران‌فروشی در این زمینه، مراتب را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ در میان بگذراند تا مراتب در کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد پیگیری قرار گیرد.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ