logo

سلیقه مردم به سمت لوازم خانگی ایرانی رفته است

رئیس اتحادیه لوازم خانگی فروشان کرمانشاه گفت: عمده سلیقه مردم به سمت لوازم خانگی ایرانی رفته است.

سیدستار موسوی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه اکنون بیش از ۹۶ درصد لوازم خانگی موجود در بازار کرمانشاه تولیدات ایرانی است، افزود: سلیقه مردم نیز به همین سمت هدایت شده و اکنون عمده مردم به دنبال کالاهای ایرانی هستند.
موسوی دلیل این امر را کیفیت خوب این کالاها دانست و تاکید کرد: به علاوه در گذشته کالاهای ایرانی مشکل خدمات پس از فروش داشتند که این مشکل اکنون مرتفع شده است.
وی یادآور شد: امروز کمتری مشتری وارد مغازه می شود که تقاضای لوازم خانگی خارجی داشته باشد.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی فروشان کرمانشاه معتقد است، اینکه قیمت برخی لوازم خانگی خارجی تا حدودی بالا رفته نیز در استقبال بیشتر مردم از کالاهای ایرانی بی تاثیر نیست.
وی با اشاره به وضعیت بازار و با بیان اینکه استقبال مردم از خرید لوازم خانگی خوب شده و خرید در بازار زیاد است، افزود: در حال حاضر هیچ کمبودی از نظر انواع لوازم خانگی نداریم و انواع کالاها به وفور در بازار وجود دارد.
موسوی در ادامه از فعالیت ۴۰۸ واحد صنفی فروش لوازم خانگی فعال و دارای مجوز در کرمانشاه هم خبر داد و اضافه کرد: نزدیک به ۱۰ واحد غیرمجاز نیز شناسایی شده که کارهای صدور مجوز برای آنها در حال انجام است.
وی همچنین از برپایی چند سمینار فروش لوازم خانگی ایرانی از ابتدای سال تا کنون در بازار کرمانشاه هم یاد کرد که باهمکاری شرکت های داخلی تولید لوازم خانگی برگزار شد و گفت: استقبال مردم و مغازه داران از این سمینارهای فروش بسیار خوب بود که نشان دهنده رونق بازار است.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ