logo

صاحب سبک بودن ایران در تولید لوازم خانگی

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی کشورگفت: ایران امروز در تولید لوازم خانگی صاحب سبک و پلتفرم است.

حمیدرضا غزنوی افزود: زیر ساخت های لازم برای تولید لوازم خانگی در کشور به خوبی فراهم است.
وی همچنین اظهارداشت: صنعت لوازم خانگی ایران مراحل مختلف تکنولوژی را پشت سر گذاشته و نزدیک به نوآوری است.
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: دانش فنی این صنعت نه تنها به کشور منتقل شده بلکه امروز ایران در تولید لوازم خانگی صاحب سبک و پلتفرم است یعنی از طراحی محصول بر اساس نیاز مشتری ایرانی تا تمامی مراحل تولید در داخل انجام می شود.
وی افزود: محصولاتی که در بزرگترین هایپر استارهای دنیا قابل ارائه است خوشبختانه امروز نمونه ای از این محصولات در ایران بوسیله تولید کنندگان داخلی در حال تولید است.
غزنوی تصریح کرد: کالاهایی که هم اکنون در بازارکشورهای اروپایی و آمریکایی در حال عرضه است محصولات ایرانی با کیفیت قابل رقابت با این کالا ها امروز در کشور تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.
وی در ادامه از وجود افزون بر یک هزار و ۵۰۰ شرکت تولیدی لوازم خانگی در ایران خبرداد و گفت: این واحدها به شدت با همدیگر در ابعاد مختلف به خصوص کیفیت، قیمت و مواردی از این دست در حال رقابت هستند بنابراین برای ماندگاری و گرفتن سهم بیشتری از بازار ناگزیرند به سمت ارتقای کیفیت و کاهش قیمت تمام شده محصولات خود گام بردارند.
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی افزود: بطورکلی در رابطه با کیفیت لوازم تولید داخلی می توان ادعا کرد امروز محصولاتی که در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ آمریکایی و اروپایی عرضه می شود با همان کیفیت تولید کنندگان ایرانی در حال تولید محصول در کشور هستندالبته همه تولید کنندگان با این سبک و سیاق تولید نمی کنند به هرحال بازار لوازم خانگی یک بازار رقابتی است.
وی در ادامه یادآورشد: تنوع کیفیتی و قیمتی محصولات در بازار لوازم خانگی زیاد است مردم حق انتخاب دارند و می توانند از بین کیفیت های مختلف کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ