logo

صعود یا نزول قیمت لوازم خانگی؟

رئیس اتحادیه فروشدگان لوازم خانگی تهران: مردم درباره آینده قیمت لوازم خانگی نگران نباشند؛ قیمت لوازم خانگی دیگر کششی برای گران شدن ندارد.

به گزارش بهگزین به نقل از فصل تجارت، مرتضی میری گفت: چنانچه این وضعیت ادامه یابد و قیمت دلار هم در کانال ۱۲ هزار تومان قرار گیرد قیمت کالاها ثابت باقی می‌ماند.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران درباره وضعیت بازار لوازم خانگی گفت: کالاهای قاچاق در بازار به شدت افزایش یافته است و مردم همچنان به جای اینکه از کالای تولید داخل حمایت و خریداری کنند به سمت خرید کالاهای خارجی می‌روند؛ چرا که قیمت لوازم خانگی خارجی ارزان‌تر از کالاهای تولید داخل تمام می‌شود.
وی افزود: در حال حاضر کیفیت محصولات داخلی بسیار مطلوب است اما نمی‌توان با زور به مردم کالاهای تولید داخل را القا کرد. به عنوان مثال کالاهای تولید داخل همچون لوازم خانگی و لباسشویی گران‌تر از کالاهای وارداتی است. قیمت یک لباس‌شویی ترکیه پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است در حالی‌که قیمت همین جنس ایرانی حدود شش میلیون تومان تمام می‌شود. از این رو برای مردم به صرفه است که کالای وارداتی را خریداری کنند.
او درباره آینده قیمت لوازم خانگی اظهار کرد: مردم درباره آینده قیمت لوازم خانگی نگران نباشند. قیمت لوازم خانگی دیگر کششی برای گران شدن ندارد. چنانچه این وضعیت ادامه یابد و قیمت دلار هم در کانال ۱۲ هزار تومان قرار گیرد قیمت کالاها ثابت باقی می‌ماند.
دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ