عرضه جاروبرقی اقتصادی تولید ملی؛ شروع قیمت از ۴۵۵ هزار تومان

یکی از سوال‌هایی که هرکدام از ما بارها در مواجه با یک کالا پرسیده‌ایم یا از ما پرسیده شده، اینست که “ایرانی‌ست یا خارجی؟ “، در پس این سوال بیش از یک مفهوم وجود ندارد؛ یعنی ما اصالت را به کالای خارجی داده‌ایم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی ۱۹ کالا، تنها در یک صورت می‌توان این باور غلط و رایج را که در میان همه مردم شکل گرفته از بین برد و ثابت کرد که تولیدات ایرانی همپای برندهای خارجی معتبرست و آن هم معرفی تولیدکنندگان دارای تنوع و مرغوبیت در محصولات است تا حمایت شوند. از دیگر سو هم اصل اساسی برای موفقیت یک برند ایرانی به دست آوردن اعتبار، وفاداری مخاطب و جلب رضایت مشتریان از طریق کیفیت محصول ارائه شده به آنها خواهد بود.

در میان برندهای ایرانی لوازم‌خانگی، گروه تولیدی خجسته توانسته محصولات قابل توجهی را به بازار عرضه کند. این گروه تولیدی از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد و از سال ۱۳۹۲ خط تولید جاروبرقی را نیز راه‌اندازی کرد.

 

گروه تولیدی خجسته با گذشت زمان و با احترام به خواست مشتریان تمرکز خود را بیشتر به سمت تولید و فروش لوازم خانگی برده است. یکی از وسایل برقی خانگی که مورد نیاز همه که به صورت متداول استفاده می‌شود، جاروبرقی بوده که به صورت کلی کیسه‌ای یا سطلی هستند،. این شرکت با اشراف کامل به نوع نیاز مخاطبان، محصولات خود را در هر دو مدل عرضه کرده است که به سبب تنوع، قدرت بالا حتی در مقایسه با برندهای مطرح، طراحی زیبا و شکیل، خدمات پس از فروش بی‌نظیر و البته قیمت مناسب مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی ۱۹ کالا با علم به این موضوع که مفهوم رفاه در زندگی امروزه تا حد زیادی در رابطه با لوازم برقی معنا می‌گیرد و اینکه هر قشری از مردم این جامعه حق دارند با هر گونه شرایط اقتصادی و توان خرید از رفاه برخوردار باشند؛ همچنین با هدف حمایت از تولید داخلی و فراهم کردن امکان خرید جاروبرقی ارزان اما کارآمد، چهار مدل از این کالا را با قیمت‌های مناسب که شروع آن از ۴۵۵ هزار تومان بوده را عرضه می‌کند. به همین دلیل است که به جرأت می‌توان ۱۹ کالا را تنها مرجع با سیاست قیمت‌گذاری مناسب در زمینه فروش گوشی موبایل، لوازم جانبی دیجیتال و لوازم خانگی (اتو، چرخ گوشت، تلویزیون، غذاساز، آبمیوه‌گیری، قهوه‌ساز، گوشت کوب برقی و …) قلمداد کرد.

دیدگاه‌ها ۰