logo

عرضه مجموعه جدید همزن کیچن اید

شرکت کیچن اید مجموعه همزنایستاده گلاتو (Gelato) خود را معرفی کرد که در چهار رنگ پاستلی که شامل صورتی، آبی، بنفش و کرمی می شود. مجموعه گلاتو از ۱۱ اکتبر با قیمت ۹۴۹ دلار در دسترس کاربران خواهد بود.

این مجموعه همزن که شامل یک بستنی ساز می شود که در کمتر از ۲۰ دقیقه یک بستنی خوشمزه برای شما درست می کند. کاربران برای خرید این محصول باید به ارزش ۱۹۹ دلار هزینه کنند.

شرکت کیچن اید یکی از شرکت های شناخته شده در حوزه تولید لوازم خانگی است که با تولید و عرضه این مجموعه جدید طرفداران و کاربران بسیاری را جذب خواهد کرد و گفتنی است که رنگ بندی جدید همزن های ایستاده کیچن اید با هر خانه و آشپزخانه ای به راحتی ترکیب می شود.

محصولات کیچن اید به دلیل ترکیب رنگ و ظاهر متفاوتی که دارد شناخته شده است. اختراع و ساخت محصولات کیچن اید با ایده یک خانم آغاز شد که این خانم توانست دنیای آشپزی را تغییر دهد. اولین همزن کیچن اید در یک قرن پیش با عنوان H5 اختراع شد.

این مطلبم بخونید:

سامسونگ وجود دستیار صوتی در گلکسی اس۸ را تایید کرد

در سال ۱۹۲۷ دستگاه همزن خانگی به یک ستاره تبدیل شد و رکورد فروش را شکست. این مدل به سرعت در بین مردم محبوب شد و توانست در ۳ سال ائل ورود خود به بازار بیش از ۲۰٫۰۰۰ واحد فروش داشته باشد.

در سال ۱۹۳۶ طراحی این همزن تغییر یافت و ترکیبی از سبک و فناوری برش لبه برای این همزن در نظر گرفته شد.

کیچن اید در این راه تولید محصولات با کیفیت خود از دنیای حرفه ای ها برای مشاوره و پیشنهادات کمک می گیرد. این کار نه تنها به دلیل منحصر به فرد بودن کیچن اید بلکه جهت تولید محصولات ممتاز با کیفیت بالا است که موجب اشتیاق کاربران برای آشپزی می شود.

 

لوازم یدکی همزن و قطعات میکسر را از قطعه بانک بخواهید

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ