logo

قیمت لوازم آشپزخانه در شش ماه دوم سال ثابت است

نصیری گفت: در شش ماه دوم سال، قیمت لوازم خانگی و آشپزخانه ثابت مانده و بعید است که افزایش قیمتی تا پایان سال داشته باشیم.

فریدون نصیری رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه در گفت‌وگویی درباره وضعیت و قیمت لوازم خانگی و آشپزخانه در نیمه دوم سال اظهار کرد: در شش ماه دوم سال، قیمت لوازم خانگی و آشپزخانه ثابت مانده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه در پاسخ به این پرسش که قیمت این لوازم تا پایان سال افزایش پیدا می‌کند یا خیر؟ تصریح کرد: بعید است که افزایش قیمتی تا پایان سال داشته باشیم، مگر آنکه اتفاق خاصی در خصوص نوسانات نرخ ارز رخ دهد.

نصیری در خصوص میزان تولیدات داخلی و وارداتی موجود در بازار اظهار کرد: هیچ آمار دقیقی از میزان تولیدات داخلی و وارداتی در دست نیست، چرا که بعد از تحریم‌ها؛ شرایط وارداتی در بازار کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه با اشاره به اینکه وضعیت لوازم خانگی در بازار بهتر شده است، افزود: هم‌اکنون کالا در بازار روند بهتری به خود گرفته است.

نصیری در پاسخ به این پرسش که تولیدات کشور در حوزه لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه، نیاز بازار را تأمین می‌کند یا خیر؟ گفت: خوشبختانه کمبودی در این بازار نداریم و تولیدکنندگان لوازم خانگی با وجود کمبود مواد اولیه توانسته‌اند نیاز بازار را تأمین کنند.

گفتنی است، جای خالی برند‌های خارجی در حوزه لوازم خانگی فلزی فرصت مناسبی را جهت حضور پررنگ‌تر تولیدکنندگان داخلی فراهم آورده است که اگر به‌درستی و اصولی از آن بهره‌برداری شود، می‌تواند گام بلندی جهت توسعه و برند شدن تولیدات داخلی باشد.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ