قیمت لوازم خانگی در شب عید چه قدر است؟

کمتر از یک ماه به آغاز سال جدید و شب عید باقی مانده و امسال برخلاف سال های گذشته خبری از حال و هوای عید نیست. شیوع ویروس کرونا به شدت بر روی زندگی افراد تاثیر گذاشته و تنها تعداد کمی از خانواده های ایرانی در حال خانه تکانی و خرید لوازم مورد نیاز خود هستند. بازار لوازم خانگی نیز رونق سابق را ندارد و در واقع شیوع کرونا ویروس به دیگر مشکلات این بازار، نظیر افزایش قیمت محصولات و کمبود کالا افزوده است. تردد در جاهای شلوغ کمتر شده اما بازار فروش آنلاین داغ تر شده و به منظور اطلاع برخی از مشتریان این بازار،  در این بخش تلاش شده تا به بررسی قیمت لوازم خانگی در شب عید بپردازیم.

برخی از زوج های جوان نیز به دنبال برگزاری مراسم عروسی خود در تعطیلات نوروز بوده و در نتیجه در تدارک تهیه جهیزیه و خرید لوازم خانگی مورد نظر خود پیش از عید هستند که اطلاع از قیمت لوازم خانگی در شب عید برای این دسته از افراد نیز خالی از لطف نیست.

سید مرتضی میری، رئیس اتحادیه لوازم خانگی پیش از این در خصوص شیوع کرونا و وضعیت بازار لوازم خانگی ایران طی گفتگو با خبرنگار ال کا ایران عنوان کرده بود که  این بیماری باعث شده تا بازار لوازم خانگی دچار رکود دوچندان شود و اگر پیش از پایان سال مسئولین فکری به حال شرایط موجود کردند و توانستن از انتشار بیش از پیش ویروس جلوگیری کنند، رونق با بازار برخواهد گشت، در غیر این صورت این رکود تا زمان ریشه کن شدن کرونا ادامه خواهد داشت.

برخی از افراد جامعه با وجود شرایط پیش آمده در تلاش برای خرید محصولات خانگی مورد نیاز خود هستند که این مطلب در دو بخش به منظور بررسی قیمت لوازم خانگی در بازار شب عید تهیه شده که در بخش اول برخی از محصولات نظیر یخچال فریزر و ماشین لباسشویی به همراه مشخصات و قیمت معرفی شده اند.

دیدگاه‌ها ۰