logo

قیمت لوازم خانگی کاهش یافت

رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور گفت: هر چقدر عرضه افزایش یابد قطعا قیمت لوازم خانگی کاهش خواهد داشت و رقابت بین آنها با افزایش کیفیت به وجود خواهد آمد.

رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور از کاهش قیمت لوازم خانگی در کشور خبر داد.
علیرضا موسوی مجد، رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور با توجه به اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی به بازار عرضه باز می گردند، گفت: پس از اعمال تحریم ها شرکت های لوازم خانگی با برند خارجی، از بازار ایران خارج شدند.

او بیان کرد: پس از آن تولیدکنندگان ایرانی تصمیم به جایگزینی محصولاتی جدید با استفاده از خطوط تولید، امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی خود کردند. با توجه به اینکه عرضه و تولید این محصولات با قدرت بیشتری نسبت به قبل خواهد بود از این رو قیمت این محصولات نیز روندی کاهشی خواهد داشت.
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور، افزود: قبل از تحریم ها، تولیدکنندگان کار خود را انجام می دادند که پس از آن اختلالی در کار رخ داد. خوشبختانه اکنون تمام تولیدکنندگان خود را با شرایط جدید آماده کرده اند تا نیاز بازار را در حوزه لوازم خانگی تامین کنند.
موسوی مجد تشریح کرد: تمام شرکت های داخلی کالای مورد نیاز را به بازار عرضه می کنند. هر چقدر عرضه افزایش یابد قطعا قیمت لوازم خانگی کاهش خواهد داشت و رقابت بین آنها با افزایش کیفیت به وجود خواهد آمد.
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور ادامه داد: تمام محصولاتی که در گذشته تولید می شد هم اکنون با کیفیت بهتری تولید خواهد شد. تولید محصولات جدید یادشده با گارانتی های ایرانی تداوم خواهد داشت و مردم همچون گذشته کیفیت بسیار خوبی را از تولیدات آن ها شاهد خواهند بود.

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ