logo

لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لوازم خانگی ویداس یکی از برندهای بازار لوازم خانگی ایران است که طی چند سال گذشته و پس از آغاز دور مجدد تحریم ها که باعث جان گرفتن شرکت های تولیدکننده داخلی شد، بیشتر مورد توجه مردم قرار گرفت. در این گزارش که با نام لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست؟ منتشر شده، قصد داریم تا شمارا با تمام جزئیات این تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی آشنا کنیم.

در این بخش از معرفی شرکت های لوازم خانگی قصد داریم تا اطلاعات بیشتری از این شرکت تولیدکننده لوازم خانگی را در اختیارتان بگذاریم. بر اساس رصد خبرنگار ما عمده ترین پرسش های مربوط به این شرکت در خصوص لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست؟ و یا برند ویداس برای کجاست بوده که قصد داریم در ادامه این گزارش به آن بپردازیم.

لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست

البته در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران خبرنگار ال کا ایران به غرفه لوازم خانگی ویداس رفت و در گفتگو با مدیرعامل ویداس، اطلاعات خوبی از این شرکت به دست آورد که اگر علاقه مند باشید می توانید این گفتگوی ویدیویی مارا با مدیرعامل لوازم خانگی ویداس تماشا کنید.

 

لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست؟

در حال حاضر بازار لوازم خانگی ایران پر از برندهای مختلف لوازم خانگی است که در بعضی مواقع نام و نشان خارجی این برندها باعث می شود فکر کنید که شما با یک محصول خارجی طرف هستید. البته که گاهی انتخاب این نام های خارجی به نوعی تاکتیک های بازاریابی نیز است. اما در این گزارش می خواهیم به جواب این پرسش برسیم که لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست؟ . قطعا برای بسیاری از مخاطبان محصولات ویداس این پرسش مطرح شده که برند ویداس برای کجاست و در جواب آن باید بگوییم که لوازم خانگی ویداس یک محصول کاملا ایرانی است.

لوازم خانگی ویداس ساخت کجاست

لوازم خانگی ویداس در سال ۱۳۹۲ به بازار لوازم خانگی ایران معرفی شد. اگر گفتگوی ال کا ایران و مهدی ارجمندی؛ مدیرعامل ویداس را دیده باشید، در آنجا مدیرعامل این شرکت تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی می گوید که برند ویداس در سال ۹۲ با محصول چرخ گوشت ویداس پا به عرصه تولید لوازم خانگی ایرانی گذاشت.

چرخ گوشت ویداس

تمامی محصولات این شرکت در حال در ایران تولید می شود و به گفته مدیران ارشد این شرکت برای ساخت لوازم خانگی ویداس از با کیفیت ترین قطعات و مواد اولیه استفاده شده است.

 

کارخانه لوازم خانگی ویداس

خب همانطور که پیش تر در این گزارش آمده است لوازم خانگی ویداس ساخت ایران بوده و در کشور تولید می شود. اگر این سوال برای شما پیش آمده که آدرس کارخانه ویداس کجاست، احتمالا شما در خرید کالای لوازم خانگی بسیار سخت گیر هستید. البته این حق خریدار است چراکه لوازم خانگی یک کالای با دوام است و مدت ها باید برای خریدار کار کند.

کارخانه لوازم خانگی ویداس

پیش از آنکه در خصوص کارخانه لوازم خانگی ویداس صحبت کنیم و بگوییم که آدرس کارخانه ویداس در کدام منطقه ایران است، لازم است بدانید که در بیشتر مواقع با جستجو سایت رسمی شرکت و یا کمپانی مد نظر خود می توانید در بخش “در باره ما” اطلاعات کافی از آن را دریافت کنید.

اما در خصوص آدرس کارخانه ویداس باید بگوییم که کارخانه لوازم خانگی ویداس در جاده تهران ساوه و در شهرک صنعتی کاوه قرار دارد. تمامی محصولات ویداس در این کارخانه و توسط مهندسان ایرانی تولید می شود.

کارخانه لوازم خانگی ویداس

همچنین کارخانه لوازم خانگی ویداس برای تولید محصولات خود با بیش از ۴۵ کارخانه معتبر تولید لوازم خانگی در ایران همکاری گسترده دارد.

بنا بر ادعای مدیران ارشد ویداس، کارخانه لوازم خانگی ویداس جزو محدود کارخانه های تولیدی است که به صورت اختصاصی دارای بخش مهندسی و طراحی جداگانه بوده و صفر تا ۱۰۰ محصول در آن طراحی و تولید می شود. محصولاتی نظیر جارو سطلی ویداس ، چایساز ویداس ، چرخ گوشت ویداس ، خردکن ویداس و اون توستر ویداس نمونه ای از این محصولات است.

کارخانه لوازم خانگی ویداس

این کارخانه مجهز به خط تست الکترونیکی و مکانیکی مانند ارت ، ولتاژ ، کنترل کیفیت و کنترل کیفیت مواد تزریق و قطعات تولید شده فلزی نیز است.

کانال لوازم خانگی ویداس

در دنیای امروز پیشرفت تکنولوژی با سرعت نور در حال گسترش است. شبکه های اجتماعی نقش مهمی در فرایند توسعه برند شرکت ها ایفا می کنند و از این رو مخاطبان ویداس نیز به دنبال کانال لوازم خانگی ویداس هستند. البته این موضوع یک امر طبیعی است چرا که در کانال لوازم خانگی ویداس شما می توانید آخرین اطلاعات محصولات ویداس را به سرعت مشاهده کنید و این کار انتخاب کالا و خرید را برای مشتریان راحت تر می کند.

لوازم خانگی ویداس نیز دارای یک کانال تلگرامی است که هر لحظه این کانال به روز رسانی شده و اطلاعات خوبی از محصولات را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. جشنواره های فروش و معرفی محصولات جدید تنها بخشی از فعالیت کانال لوازم خانگی ویداس است.

 


متاسفانه سبک کاری شرکت های تولیدکننده ایرانی باعث شده تا کارخانه های تولیدی نتوانند قیمت محصولات خود را در کاتالوگ و یا سایت رسمی شرکت درج کنند. احتمالا بخش عظیمی از مخاطبان لوازم خانگی ویداس به دنبال قیمت روز لوازم خانگی ویداس هستند.

ما نیز به دنبال این قیمت ها هستیم اما احتمالا به دلیل سیاست های فروش بنک دار ها و نماینده های فروش، این شرکت از انتشار قیمت روز لوازم خانگی ویداس معذور است. البته این به معنی عدم کسب اطلاع از قیمت ها نیست.

برای اطلاع از قیمت روز لوازم خانگی ویداس می توانید از سایت های فروش آنلاین، قیمت محصولات ویداس را استعلام کنید. به این روش می توانید پیش از خریدریال حدود قیمت روز لوازم خانگی ویداس را در اختیار داشته باشید.

 

خدمات پس از فروش لوازم خانگی ویداس

قطعا یکی از مهمترین فاکتورهای خرید لوازم خانگی برای خریداران ایرانی ارائه خدمات پس از فروش مناسب است. در خصوص خدمات پس از فروش لوازم خانگی ویداس آنطور که مدیران ارشد این شرکت می گویند، شرکت ارجمند ره آورد پویا (ویداس) در بیش از ۱۵۰ شهر کشور و در سطح ۳۱ استان، دارای ۱۵۰ نماینده خدمات پس از فروش است. تمامی محصولات لوازم خانگی ویداس دارای ۱۸ ماه گارانتی تعمیر و ۱۰ سال گارانتی و پشتیبانی قطعات است.

لوازم خانگی ویداس

 

قطعات و لوازم یدکی ویداس را از قطعه بانک بخواهید

 

دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ