logo

نمایشگاه لوازم خانگی و سیستم های صوتی و تصویری در همدان برپا می شود

سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان از برگزاری نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و دهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه از ۲۴ تیرماه در همدان خبر داد.
بهمن طالبی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و دهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، همزمان با نوزدهمین نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری درمحل نمایشگاه های بین المللی استان همدان برگزار می شود.
وی بیان کرد: این نمایشگاه از ۲۴ تیرماه کار خود را آغاز می کند و تا ۲۹ همان ماه با حضور ۹۵ شرکت کننده از استانهای خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، زنجان،اصفهان، البرز، قزوین، کرمانشاه، کردستان، اردبیل، قم، تهران و همدان برپا است.
سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان عنوان کرد: نمایشگاه یادشده در فضایی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع و در سالن های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه های استان همدان میزبان بازدیدکنندگان است.
طالبی اظهار داشت: نوع اجناس و قیمت ها، کیفیت مناسب و ارائه ی خدمات پس از فروش مطلوب و همچنین حضور محصولات ایرانی و برندهای معتبر از مزایای این نمایشگاه است که می تواند خریداران را در انتخاب کالای مناسب و دل خواه یاری رساند.
نمایشگاه سراسری صنعت ساختمان در اردبیل گشایش یافت
بزرگترین نمایشگاه کتاب جهان در شهر کراچی برگزار می شود
نمایشگاه تخصصی محصولات، ماشین آلات و ادوات کشاورزی کردستان ایران و عراق برگزار می شود
وی تصریح کرد: این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در میان مشارکت کنندگان خواهد شد و تولید کنندگان داخلی را ترغیب می کند تا پابه پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند.
دیدگاه‌ها۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ