وزارت کشور پیگیر مشکلات حوزه لوازم خانگی

معاون اقتصادی وزیر کشور بر پیگیری مشکلات حوزه تولید، صادرات، توزیع و واردات قانونی لوازم خانگی تاکید کرد.
آقای بابک دین پرست در نشست هم اندیشی، بررسی و ارزیابی آخرین وضعیت تولید، صادرات، توزیع، واردات و همچنین روند قاچاق لوازم خانگی گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب، امسال را سال رونق تولید نام گذاری کردند، جایگاه تولیدکنندگان متعهد در تحقق عینی این شعار راهبردی کاملا مشخص است.
وی افزود:​ تکلیف تمامی دستگاه ها و نهاد های دولتی و حاکمیتی هم در این خصوص و حمایت جدی و همه جانبه از تولیدکنندگان واقعی کاملاً مشخص است. شما تولیدکنندگان و کارآفرینان جایگاه ویژه ای در این عرصه دارید و هیچکس نمی تواند این جایگاه مهم شما را در شرایط حساس کنونی نادیده بگیرد.
معاون اقتصادی وزیر کشور با اشاره به اینکه، کشور در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی قرار دارد گفت: در زمان جنگ تحمیلی هشت ساله، نیرو های مسلح عزیز ما اعم از ارتش و سپاه و بسیج مردمی، از نظام و خاک میهن و نوامیس وطن دفاع کردند؛ اکنون هم که در جنگ تحمیلی اقتصادی به سر می بریم، قطعاً شما بعنوان سربازان اصلی دفاع از کشور محسوب می شوید و دستگاه های دولتی نیز موظف به حمایت کامل از شما تولیدکنندگان، بعنوان مدافعان واقعی از کشور هستند.
آقای دین پرست افزود: شاید در یک نگاه ساختاری و سنتی، وزارت کشور را یک وزارتخانه صرف امنیتی یا سیاسی بدانید، اما این وزارتخانه با نگاه توسعه ای وزیر محترم کشور و جایگاه حاکمیتی خود، هرجا که نیاز به ورود برای حل مشکلات واحد های تولیدی و بهبود معیشت مردم باشد، ورود می کند.
 
دیدگاه‌ها ۰