کشف لوازم خانگی احتکار شده در اسدآباد

کامرانی صالح گفت: در بازرسی از یک منزل مسکونی در اسدآباد ، ۳۰۲دستگاه انواع لوازم خانگی شامل: یخچال فریزر ، آبگرمکن دیواری و ایستاده ،کولر آبی، بخاری گازی و اتو که احتکار شده بود کشف شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، سردار “کامرانی صالح”، در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر این که فردی در سطح شهرستان اسدآباد و در منزل خود اقدام به احتکار تعداد زیادی انواع لوازم خانگی کرده، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: پس از حصول اطمینان از صحت موضوع و کسب دستور قضائی ، ماموران پلیس آگاهی با همراهی کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به آدرس اعلامی مراجعه و در بازرسی از منزل این فرد ، ۳۰۲دستگاه انواع لوازم خانگی شامل: یخچال فریزر ، آبگرمکن دیواری و ایستاده ،کولر آبی، بخاری گازی و اتو که احتکار شده بود کشف شد.
سردار کامرانی صالح با اشاره به این که کارشناسان ارزش محموله احتکار شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: پس از هماهنگی با اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ، کلیه لوازم توقیفی تحویل اداره صنعت تجارت و معدن شهرستان شد.
فرمانده انتظامی استان در خاتمه ضمن تقدیر از همکاری خوب شهروندان ، از آنان خواست گزارش های مشکوک خود را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاه‌ها ۰

پشتیبانی آنلاین واتساپ