no-product

به نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو بتواند کمک کند.

آدمیرال Admiral

قطعات آدمیرال

قطعات آدمیرال / قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی جاروبرقی بخارشوی ، ماکروفر، پلوپز ، سشوار ، سرخ کن ،  ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

ادمیرال یک نام تجاری لوازم خانگی آمریکایی است که در حال حاضر توسط شرکت ویرپول تولید می‌شود

و به طور انحصاری در The Home Depot فروخته می‌شود.

شخصی با نام راس سیراگوسا به عنوان سازنده لوازم الکترونیکی مصرفی (رادیو و فونگرافی)

یک گروه رادیو و تلویزیون را در شیکاگو در سال ۱۹۳۴ پایه گذاری کرد و بعدها نام آن را به ادمیرال تغییر داد. ادمیرال ایالات متحده را با تجهیزات الکترونیکی نظامی در طول جنگ جهانی دوم پشتیبانی و حمایت کرد. ادمیرال یکی از تولید‌کنندگان بزرگ تلویزیون در دوران اولیه این رسانه بود.

موفقیت چشم‌گیر در زمینه فروش تلویزیون شرکت ادمیرال را قادر ساخت تا از دهه ۱۹۵۰ به تولید و عرضه لوازمی مانند یخچال و فریزر بپردازد. در طول جنگ سرد، ادمیرال دوربین‌های تلویزیونی نظامی را عرضه کرد که قادر به شناسایی اهداف تحت شرایط نامساعد در زمین، هوا و آب بود. در سال ۱۹۹۱، Maytag قرارداد با شرکت Montgomery Ward & Co را برای استفاده منحصر به فرد از نام تجاری ادمیرال در کالاهای الکترونیکی، متوقف کرد.

هم اکنون برند لوازم خانگی ادمیرال به سرعت در حوزه لوازم خانگی شامل:

ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، جارو برقی و کولر گازی، به عنوان یکی از مارک‌های برتر و با کیفیت در ایران می‌باشد که با در نظرداشتن اصل مشتری مداری

و به‌بکار گرفتن سیستم‌های مدیریت یکپارچه، پایه‌های تولید پیوسته و پایدار را مستحکم‌تر نموده است.