no-product

به نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو بتواند کمک کند.

برویل Breville

قطعات برویل

قطعات برویل/ قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی جاروبرقی بخارشوی ، ماکروفر، پلوپز ، سشوار ، سرخ کن ،  ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

برویل Breville

در سال 1932 ، آقایان بیل اوبرایان (Bill O ‘Brien) و هری نورویل (Harry Norville) با ادغام اسامی خود ، برند برویل را در شهر سیدنی استرالیا ثبت کردند و کار خود را با تولید رادیو های کوچک و دستگاه های مین یاب آغاز کردند . پس از جنگ جهانی دوم و ورود شبکه تلویزیونی به استرالیا، این شرکت بر تولید لوازم کوچک خانگی متمرکز شد. در دهه 60 میلادی ، با تاسیس مرکز تحقیق و توسعه برویل ، جهش بزرگی در صنعت لوازم خانگی کوچک استرالیا و دنیا ایجاد شد . با تولید اولین ساندویچ ساز و غذاساز در دهه 70 ، اولین تابه برقی در در دهه 80 و اولین آب مرکبات گیری اهرم دار در سال 2004 ، این شرکت توانسته است تا کنون بیش از 200 طرح اختراع و بیش از 60 جایزه طراحی بین المللی در صنعت لوازم خانگی کوچک را به نام خود ثبت کند. امروزه برویل به فروشی بیش از 900 میلیون دلار در سال و حضور مستقیم در بیش از 40 کشور دنیا دست یافته که این نام را در صنعت لوازم کوچک خانگی تثبیت کرده است. گروه برویل محصولات خود را تحت نام برویل در اروپا عرضه نمی کند ، بلکه توسط کمپانی های دیگری همچون : SAGE در انگلستان و ایرلند CATLER در کرواسی، جمهوری چک ، مجارستان و اسلواکی GASTROBACK در آلمان و اتریش SOLIS در بلژیک ، هلند ، ایسلند ، لوکزامبورگ و سوئیس STOLLAR در استونی ، فنلاند ، لاتویا ولتوانی دراین بازارها عرضه می کند. لازم به ذکر است که گروه برویل صاحب امتیاز این نام های تجاری نمی باشد (به استثنای برند SAGE) و لزوما تمامی کالا های عرضه شده این کمپانی ها توسط برویل طراحی نگردیده است.